Antek Królikowski wybrał się z ukochaną na spacer. Nie przestrzegają zasad izolacji, ale są usprawiedliwieni

Antek Królikowski i jego partnerka opuścili swoje domowe zacisze, by wyjść z psem na spacer. Fani zachwyceni fotografią aktora.

Antek Królikowski podobnie jak większość polskich gwiazd został wysłany na przymusowy urlop. Zdjęcia do seriali i wszelkich telewizyjnych produkcji zostały zawieszone, w związku z czym aktor ma sporo wolnego czasu. Spędza go z rodzeństwem, mamą i swoją ukochaną. W sieci właśnie podzielił się zdjęciem wykonanym podczas spaceru z Kasią. Dlaczego postanowił złamać zasady izolacji? Jest usprawiedliwiony!

Zobacz wideo Antek Królikowski o swojej dziewczynie Kasi

Antek Królikowski z Kasią i Klasykiem na spacerze

Antek kilka ostatnich dni spędził poza Warszawą w rodzinnym domu w Zalesiu Górnym. W sieci pojawiły się nawet pamiątkowe fotografie. Zdecydował się jednak na powrót z ukochaną do Warszawy i korzystając ze słonecznej pogody, wybrał się z Kasią na spacer. Nie zrobili jednak tego bez powodu. Musieli wyprowadzić psa, Klasyka. 

Klasyk to nasze alibi - napisał pod postem Królikowski.
 

Fani aktora pisali, że również wychodzą na spacery, ale tylko ze swoimi pupilami. Wielu z nich jednak komplementowało parę. 

Kasia to piękna kobieta, a z Was superpara.
Piękna familia.
Fajnie zdjęcie, takie prawdziwe w tym czasie.
Super z Was para. Życzę dużo zdrówka.

Pamiętajcie, jeśli nie musicie, nie opuszczajcie swoich domów. W dzisiejszej rzeczywistości izolacja to podstawa. #zostańwdomu

Antek Królikowski - związki

Aktor zwykle gustował w popularnych paniach. Zanim poznał obecną partnerką - panią magister prawa, Kasię Dąbrowską, był w związku z Julią Wieniawą i Katarzyną Sawczuk. Obie dziewczyny były znane szerszej publiczności. Ta pierwsza grała w serialu "Rodzinka.pl", a ta druga karierę rozpoczynała pod skrzydłami Justyny Steczkowskiej w programie "The Voice Of Poland". 

CW