Michał Koterski pokazał zdjęcie z młodości. Fani: Zrobiłeś sobie uszy?!

Misiek Koterski podzielił się z fanami archiwalną fotografią na Instagramie. Zdjęcie wzbudziło niemałe poruszenie, a skomentowała je także Grażyna Wolszczak. Okazuje się, że fanów najbardziej interesują... uszy aktora.

Michał Koterski to bardzo ciekawa postać polskiego show biznesu. Kiedyś imprezowicz, a dziś przykładny ojciec i mąż. Syn kultowego reżysera niedawno odnalazł w swoim życiu Boga. Chociaż ostatnio głośno było o jego rozstaniu z uczestniczką "Top model", Marcelą Leszczak, to małżonkowie wrócili do siebie po krótkim kryzysie. Teraz para wspólnie izoluje się od społeczeństwa, spędzając czas z synkiem Fryderykiem, a Misiek bierze udział w internetowych wyzwaniach.

Zobacz wideo Misiek Koterski o swojej przemianie.

Misiek Koterski wstawił zdjęcie z przeszłości

Michał Koterski dołączył do instagramowego wyzwania i udostępnił swoje zdjęcie z młodości. Na archiwalnej fotografii aktor trzyma w dłoni papierosa, a jego oczy wydają się być lekko zamglone. Zdjęcie "starego" Miśka Koterski opatrzył następującymi słowami:

Wszyscy wrzucają, wrzucam i Ja. Cały stary Misiek na jednym zdjęciu. Zakazy są po to, żeby je łamać. Kto mnie zna z tamtych czasów, wie, że złamałem je wszystkie. Upadły anioł powstał z popiołów.
 

Fani Michała Koterskiego ochoczo komentowali jego przemianę. Wielu z nich zwróciło uwagę, że przez lata Miśkowi udało się przybrać na wadze. Pewnego obserwatora zaintrygowała jednak zgoła inna kwestia:

Zrobiłeś sobie uszy?! - zapytał fan.

Koterski odpowiedział w charakterystycznym dla siebie, dowcipnym tonie:

I raczej klapnęły na starość.

Zdjęcie Miśka Koterskiego skomentowała również Grażyna Wolszczak:

Wtedy też byłeś ekstra, więc dużo nas się martwiło o Ciebie.

Michał najwyraźniej docenił troskę aktorki. Odpowiedział na komentarz Wolszczak, przesyłając jej serduszko.

Plotek oczywiście cieszy się, że "upadły anioł" Koterski powstał z popiołów i życzy wszystkiego dobrego!

PJA