Marcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim. "Szkoda dzieciaka". Zaczęła odpowiadać na komentarze fanów

Michał Koterski i Marcela Leszczak oficjalnie nie są już parą. Modelka rozstanie potwierdziła na Instagramie.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski stanowili jedną z bardziej szczęśliwych par w polskim show-biznesie. Pierwsze doniesienia o tym, że są razem, pojawiły się na początku 2017 roku. W tym samym roku zdecydowali się zaręczyć (w lutym) oraz na dziecko - ich syn Fryderyk pojawił się na świecie w październiku.

Para na początku znajomości chętnie dzieliła się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych jednak z czasem ich wspólnych zdjęć i romantycznych relacji było coraz mniej. Ostatnie publikacje pojawiły się jeszcze latem, a Misiek i Marcela przestali obserwować się na Instagramie. To spowodowało spekulacje na temat kryzysu w ich związku. Powód mógł wydawać się dosyć błahy, jednak dla aktywnie korzystających z mediów społecznościowych - niekoniecznie. I wygląda na to, że ich miłość to już, faktycznie, przeszłość.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się

Jeszcze ostatnio Misiek Koterski opublikował wideo z Marcelą na Instagramie, co ucieszyło zagorzałych fanów i zmyliło spiskujących.

ZOBACZ TEŻ: Misiek Koterski opublikował nagranie z matką swojego syna

Jednak Marcela wieść o rozstaniu potwierdziła na Instagramie. W jednym z komentarzy przyznała, że nie jest już z Miśkiem Koterskim.

Komentarz Marceli Leszczak na InstagramieKomentarz Marceli Leszczak na Instagramie Instagram / Marcela Leszczak

To jednak nie jedyny post, w którym potwierdza separację.

Szkoda, że się rozstaliście z Michałem. Byliście fajną parą, szkoda dzieciaka - napisał pod jednym ze zdjęć Marceli internauta.

Leszczak nie pozostawiła wpisu bez odpowiedzi. 

Szkoda byłoby, gdyby którekolwiek z nas umarło. Frysio ma mamę i tatę - odpowiedziała.

No cóż... Szkoda!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: