Marcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim. "Szkoda dzieciaka". Zaczęła odpowiadać na komentarze fanów

Michał Koterski i Marcela Leszczak oficjalnie nie są już parą. Modelka rozstanie potwierdziła na Instagramie.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski stanowili jedną z bardziej szczęśliwych par w polskim show-biznesie. Pierwsze doniesienia o tym, że są razem, pojawiły się na początku 2017 roku. W tym samym roku zdecydowali się zaręczyć (w lutym) oraz na dziecko - ich syn Fryderyk pojawił się na świecie w październiku.

Para na początku znajomości chętnie dzieliła się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych jednak z czasem ich wspólnych zdjęć i romantycznych relacji było coraz mniej. Ostatnie publikacje pojawiły się jeszcze latem, a Misiek i Marcela przestali obserwować się na Instagramie. To spowodowało spekulacje na temat kryzysu w ich związku. Powód mógł wydawać się dosyć błahy, jednak dla aktywnie korzystających z mediów społecznościowych - niekoniecznie. I wygląda na to, że ich miłość to już, faktycznie, przeszłość.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się

Jeszcze ostatnio Misiek Koterski opublikował wideo z Marcelą na Instagramie, co ucieszyło zagorzałych fanów i zmyliło spiskujących.

ZOBACZ TEŻ: Misiek Koterski opublikował nagranie z matką swojego syna

Jednak Marcela wieść o rozstaniu potwierdziła na Instagramie. W jednym z komentarzy przyznała, że nie jest już z Miśkiem Koterskim.

Komentarz Marceli Leszczak na InstagramieKomentarz Marceli Leszczak na Instagramie Instagram / Marcela Leszczak

To jednak nie jedyny post, w którym potwierdza separację.

Szkoda, że się rozstaliście z Michałem. Byliście fajną parą, szkoda dzieciaka - napisał pod jednym ze zdjęć Marceli internauta.

Leszczak nie pozostawiła wpisu bez odpowiedzi. 

Szkoda byłoby, gdyby którekolwiek z nas umarło. Frysio ma mamę i tatę - odpowiedziała.

No cóż... Szkoda!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (69)
Marcela Leszczak potwierdziła rozstanie z Michałem Koterskim. "Szkoda dzieciaka". Zaczęła odpowiadać na komentarze fanów
Zaloguj się
 • Gość: Madzia

  Oceniono 59 razy 41

  Byłam pewna, że Marcela go szybko zostawi. Chciała się trochę polansować, ale zdarzyła się wpadka. Relacja na początku dawała jej dużo korzyści, obracała się wśród ludzi szołbiznesu, Michał dawał sporo siana, wycieczki, operacje, wygodne życie itd. Michał jest "specyficzny", wiadomo o co chodzi;) , psychika siadła i dłużej nie potrafiła się zmuszać do tej trudnej "miłości". Taka sytuacja.

 • Gość: wkurwiony edek

  Oceniono 24 razy 24

  weź się tato...

 • six_a

  Oceniono 21 razy 19

  Misiek i Marcela przestali obserwować się na Instagramie
  ofak, czy świat to przeżył? pytam z saturna.

 • Gość: moko

  Oceniono 18 razy 16

  To klątwa tego programu z postarzaniem. Wieniawa, Wiśniewski, teraz Misiek. Wystraszyli się tego, jak partnerzy będą wyglądać za 30 lat i zdezerterowali :D :D

 • Gość: Amna

  Oceniono 20 razy 16

  Misiek zawsze tak pięknie zawsze mówił o swojej żonie i synku.Myslę,ze dziewczyna nie miała z nim lekkiego życia i ciągnęłaby ten wózek...zdrada?

 • Gość: kolega

  Oceniono 19 razy 15

  Misiek się zaćpa na śmierć.

 • Gość: Tre

  Oceniono 20 razy 12

  I tak długo z nim wytrzymała

 • Gość: Zyguś

  Oceniono 24 razy 12

  Może Miśkowi odbija ? Ostatnio cały czas w wywiadach gadał o Bogu .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX