Misiek Koterski i Marcela Leszczak rozstali się? Aktor opublikował nagranie z modelką

Pierwsze plotki o rzekomym rozstaniu Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak pojawiły się już kilka miesięcy temu. W końcu aktor postanowił się do nich odnieść i opublikował nagranie, które wyjaśnia wszystko.

Już jakiś czas temu pisaliśmy o kryzysie w związku Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak. Para na początku znajomości chętnie dzieliła się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych jednak z czasem ich wspólnych zdjęć i romantycznych relacji było coraz mniej. Ostatnie publikacje pojawiły się jeszcze latem, a Misiek i Marcela przestali obserwować się na Instagramie. Ten powód może wydawać się dosyć błahy, jednak dla aktywnie korzystających z mediów społecznościowych - niekoniecznie.

Koterski i Leszczak nie pojawiali się również publicznie na premierach i imprezach branżowych. Niepokojące sygnały zauważyli również ich fani, którzy zaczęli martwić się o związek swoich ulubieńców. W końcu po kilku miesiącach wszystko stało się jasne.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak wciąż są razem?

Zobacz wideo

Aktor w niedzielne popołudnie opublikował na swoim InstaStories nagranie z restauracji. Widzimy na nim dwuletniego Fryderyka oraz dawno niewidzianą Marcelę. Po raz pierwszy od bardzo długiego czasu Misiek udostępnił relację, w której komplementuje swoją partnerkę.

A kto to tutaj? Mama się ukryła. Obserwuje swojego synka (...) O, jaka piękna. Śliczna nasza mamcia - zachwyca się.

Co ciekawe, Marcela nie odzywa się na nagraniu ani słowem. Wygląda również na lekko zirytowaną, a jej wzrok w pewnym momencie wręcz mrozi.

Sprawdziliśmy, że Misiek ponownie zaczął śledzić swoją ukochaną na Instagramie. Ona go nie. Myślicie, że to koniec kryzysu w ich związku?

KB