Daniel Craig z nagim torsem pozuje na okładce. Zdradził, że nie chciał już grać Bonda. "Czułem się fizycznie wyczerpany"

Daniel Craig pojawił się na najnowszej okładce magazynu "GQ". Zdjęcia skupiają ogromną uwagę, jednak szczere wyznanie aktora jeszcze bardziej.

Daniel Craig w grudniu zeszłego roku przeszedł na "emeryturę". Film „Nie czas umierać” będzie ostatnim, w którym Jamesa Bonda zagra 52-letni aktor. Ogłoszono już, kto wcieli się w kolejnego agenta 007. Pierwszy raz w historii kina tę kultową postać zagra kobieta. Jesteście ciekawi, kim jest? Więcej możecie przeczytać TUTAJ. A co słychać u Craiga?

Zobacz wideo Widzieliście już najnowszy zwiastun filmu o Bondzie?

Daniel Craig z nagim torsem

Aktor pojawił się na kwietniowej okładce znanego magazynu "GQ", który skupia się przede wszystkim na modzie męskiej i kulturze. Trzeba przyznać, że zdjęcie jest bardzo intrygujące. Widzimy na nim Craiga, który leży z rozpiętą koszulą. Lecz warto zajrzeć również do środka magazynu. Ostrzejsze zdjęcia wciąż przed nami!

 

Jedno zdjęcie z pewnością zwróci uwagę czytelnika. 52-letni Daniel Craig pozuje na nim bez koszuli i z lekko rozpiętymi spodniami. Mimo że to odważna fotografia, to jednak jest pełna klasy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 50-letni Daniel Craig zostanie ojcem. Jego żona, 48-letnia Rachel Weisz, pokazała pierwsze ciążowe krągłości

Daniel CraigDaniel Craig instagram/gq

Jednak w magazynie nie znalazły się tylko odważne zdjęcia. Aktor udzielił szczerego wywiadu, w którym nawiązał do najsławniejszej roli swojego życia. Przyznał wprost, że już nigdy do tego nie wróci.

Nigdy więcej tego nie zrobię. Pomyślałem: Czy ta praca naprawdę jest tego warta, aby przejść przez to wszystko? Czułem się wyczerpany fizycznie - powiedział w "GQ".

Zdradził również, że w filmach o Bondzie nie dostaje się gotowego scenariusza. Specyficzny sposób pracy sprawił, że Craig zaczął zmagać się ze stanami lękowymi.

Wydawało mi się, że nie dam rady, że nie poradzę sobie.

Wiedzieliście, że aktor zmagał się z takimi problemami?

KB