Nowy agent 007 to... kobieta. James Bond przechodzi na emeryturę

Premiera najnowszego filmu o Jamsie Bondzie zaplanowana jest na kwiecień 2020 rok. Będzie to ostatni film z Danielem Craigiem, który zrezygnował z dalszego udziału w produkcji.

Jak widać, producenci kultowej serii o tajnym agencie idą z duchem czasu. Szykują dla nas ogromne zmiany. Film „Nie czas umierać” będzie ostatnim, w którym Jamesa Bonda zagra Daniel Craig. W kolejnych filmach, czeka nas nie małe zaskoczenie. 

Kto będzie nowym Jamsem Bondem?

Prawdopodobnie, po raz pierwszy w hisotrii w Jamesa Bonda wcieli się Lashana Lynch czarnoskóra aktorka. Znana jest już nam z filmu "Kapitan Marvel". Nie ma jeszcze potwierdzonej informacji, czy Lashana Lynch będzie główną postacią, czy zagra tylko występ gościnny.

Wybór Lashany wywołał ogromną burzę wśród fanów agenta 007. Jednak przypadek Daniela Craiga, który na początku też nie był akceptowany, dowodzi, że produkcja nie bierze pod uwagę protestów malkontentów. Filmy z Danielem Craigiem okazały się ogromnym sukcesem.

Fabuła filmu „Nie czas umierać”

25 film o agencie 007 rozpoczyna się, gdy James Bond jest na zasłużonej emeryturze i wypoczywa na Jamajce. Jego wakacje niespodziewanie przerywają znajomi z CIA, którzy proszą go o pomoc w poszukiwaniu zaginionego naukowca. Bond się zgadza i tym sposobem wraca do gry.

BO

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun film "Nie czas umierać". 

Zobacz wideo