Kylie Jenner chce być jak Beyonce? "To szalone, jak się do niej upodabnia". Bezlitosne komentarze

Na najnowszych zdjęciach, jakie zamieściła Kylie Jenner, internauci dopatrzyli się, że ta na siłę stara sie wyglądać jak Beyonce. Są dla niej bezlitośni.

Wizerunek Kylie Jenner od lat budzi niemałe kontrowersje. Najmłodsza córka Kris Jenner zadebiutowała w rodzinnym reality-show, gdy miała zaledwie 10 lat. Dorastała na oczach milionów telewidzów, jednak tę największą metamorfozę przeszła stosunkowo niedawno. W Internecie nic nie ginie i nie trudno odnaleźć jej zdjęcia, gdy debiutowała na czerwonych dywanach. Aparat na zęby, nieco zadarty nos, małe usta i piersi - tak było kiedyś. Teraz? Kylie nie próżnowała i sporo pieniędzy wydała na operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej, czego efektem są jej nabrzmiałe do granic możliwości usta, powiększone piersi i nieruchoma twarz. Jak zauważają internauci, młodej miliarderce wciąż mało zmian i teraz stara się upodobnić do... Beyonce.

Zobacz wideo W Polsce to Honoracie Skarbek zarzuca się upodabnianie się do Kylie Jenner

Kylie Jenner upodabnia się do Beyonce

Kilka lat temu, gdy Kim Kardashian zaczęła spotykać się z Kanye Westem, mówiło się o tym, że Kardashianka na siłę chce zaprzyjaźnić się z Beyonce, a także podobnie się ubierać. Mimo wielu prób obie panie nie zaprzyjaźniły się. Teraz to dla Kylie Beyonce stała się dosłownie wzorem do naśladowania. W Internecie nie brakuje porównań zdjęć celebrytki i piosenkarki, na których obie panie wyglądają niemalże identycznie. Internauci nie do końca kupują taki styl Kylie i sporo jej przy okazji zarzucają, o czym możemy przekonać się na Twitterze.

Kylie chce tak bardzo wyglądać, jak Beyonce :/.
To szalone jak się do niej upodabnia.
Beyonce ma 38 lat, a Kylie 22, a i tak wygląda od niej starzej - piszą pod postem niezadowoleni Internauci. 

Trudno nie zauważyć podobieństwa, szczególnie, gdy patrzy się na zdjęcia w bliźniaczych stylizacjach. Myślicie, że Kylie uda się doścignąć ideału? 

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.