Kylie Jenner latala z pilotem, który zginął z Bryantem. Zabierała ze sobą siostrzenicę. Jej matka jest wściekła. "Chyna była zrozpaczona"

Nie milkną echa tragicznego niedzielnego wypadku w którym zginął Kobe Bryant, jego córka i siedmiu pozostałych członków pokładu helikoptera. Kondolencje złożyła Kylie Jenner, która znała pilota zniszczonej maszyny. Przyznała, że leciała z nim ostatnio w listopadzie. Na jaw wyszło przy okazji, że razem z nią była córka jej brata, Dream. To nie spodobało się matce dziewczynki.

Fani świata sportu nadal rozpaczają po stracie Kobego Bryanta. Legendarny koszykarz zginął w katastrofie swojego helikoptera, w niedzielę rano w stanie Kalifornia. Razem z nim leciało osiem innych osób, w tym jego córka, Gianna. Nikt nie przeżył. Przyjaciele i znajomi nie mogą pogodzić się z tragedią. Wiele osób doszukuje się winy w zachowaniu pilota maszyny. W jego obronie postanowiła stanąć Kylie Jenner, przyznając, że leciała z nim kilka miesięcy temu, kiedy córka jej brata, Dream, miała urodziny. Wywołała w ten sposób sporo zamieszania. Już tłumaczymy dlaczego. 

Matka Dream wściekła na Roba Kardashiana i Kylie Jenner

Najmłodsza z sióstr rodu Kardashianów opublikowała na Instagramie przejmującą fotografię. Znalazło się na niej dziewięć wizerunków ofiar, które zginęły w wyniku ostatniej katastrofy. Wśród nich był pilot, którego Kylie dobrze znała.

Kylie Jenner żegna ofiary katastrofyKylie Jenner żegna ofiary katastrofy screen InstaStories / @kyliejenner

Spoczywajcie w pokoju. Modlimy się za ich rodziny. Nadal nie mogę w to uwierzyć. To był helikopter, którym od czasu do czasu latałam. Właśnie z tym zmarłym pilotem, Arą. Był naprawdę cudownym człowiekiem - wyznała.

Tym samym wyszło na jaw, że w listopadzie razem z miliarderką leciała córka jej brata, Roba Kardashiana. Troskliwa ciocia postanowił zrobić Dream prezent w postaci lotu helikopterem. Kiedy o wszystkim dowiedziała się matka dziewczynki, wściekła się. Blac Chyna była zrozpaczona i ponoć przy pomocy prawnika wystosowała do byłego partnera oświadczenie. 

Żaden rodzic nie powinien dowiedzieć się po fakcie, że jego dziecko uczestniczyło w ryzykownym zdarzeniu, bez jego zgody. Chyna była zrozpaczona, gdy dowiedziała się, że Kylie zabrała Dream w jedną z podróży helikopterem w listopadzie 2019 r. Chyna wyraziła swoje poważne zastrzeżenia wobec Roba i nalegała, aby to się nigdy więcej nie powtórzyło - donosi informator serwisu.

To prawda, rodzice powinni konsultować ze sobą tak poważne decyzje. 

CW

Kylie Jenner uczy 22-miesięczną Stormi jazdy na snowboardzie. Nie za wcześnie?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.