"Taniec z Gwiazdami". Widzowie zgadzają się, że w tej edycji poziom jest bardzo wysoki. Są już pierwsi faworyci

Wciąż nie opadły emocje po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy dali z siebie wszystko, a niektórzy podnieśli poprzeczkę wyjątkowo wysoko.

"Taniec z Gwiazdami" to stały punkt ramówki Polsatu. W miniony piątek stacja wystartowała z kolejną, trzynastą już, edycją tanecznego show. Choć podczas premierowego odcinka jurorzy byli bardzo srodzy, to nie da się nie zauważyć, że uczestnicy prezentują bardzo wysoki poziom.

Ania Karwan miała już dwie kontuzje w "Tańcu z Gwiazdami"

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Kto wygra trzynastą edycję?

W dobie mediów społecznościowych ważne są nie tylko SMS-y wysyłane na uczestników, ale też dyskusje pod postami na Instagramie. To tam widzowie wygłaszają tyrady i peany pod adresem swoich ulubieńców. Nie inaczej jest w przypadku tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Na oficjalnych profilach programu w social mediach zawrzało. Póki co fani są zgodni, że walka może być jeszcze bardziej zacięta niż w poprzednich sezonach, a to dlatego, że uczestnicy są wyjątkowo zdolni.

Powiem szczerze, że poziom jest mega wysoki.
To był niesamowity pierwszy odcinek - czytamy na oficjalnym profilu "Tańca z Gwiazdami" na Instagramie.

Czy są już pierwsi faworyci? Oczywiście. Wiele osób pisze, że kibicuje Julii Wieniawie i Stefano Terrazzino. 21-latka od ogłoszenia jej udziału w show jest typowana na zwyciężczynię, a wczorajszym występem pokazała, że może jej w tym pomóc nie tylko popularność, ale też dryg do tańca. Nie brakuje również zachwytów nad show w wykonaniu Ani Karwan i Jana Klimenta. Para otworzyła wczorajszy odcinek i od razu wysoko podniosła poprzeczkę.

Wyraźnie widać jednak, że ulubienicą internautów jest Sylwia Lipka. Nie ma co się dziwić, w końcu jej kariera rozpoczęła się właśnie w internecie. Profil piosenkarki na Instagramie śledzi ponad 920 tysięcy osób. Coś nam mówi, że dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami" liczba jej obserwatorów urośnie jeszcze bardziej.

A Wy komu kibicujecie?

Więcej o:
Komentarze (9)
"Taniec z Gwiazdami". Widzowie mają już pierwszych faworytów
Zaloguj się
 • nabuhodonozor33

  Oceniono 5 razy 1

  Następnie będzie taniec z koronawirusem

 • 0

  Twarz aktorki? Co za cymbal to wymyślił,raczej twarz poniżej przeciętność bez wyrazu,bez uśmiechu,pyzowata,brzydka ale dziwnie promowana za co??? Gdzie jej do przeciętnej aktorki a co dopiero do takiej np jak dziś były w TVN.Powinna głosami widzów już odpaść w 2 odcinku.Pod warunkiem że uczciwie liczone są glosy

 • gregorpc1

  Oceniono 7 razy -3

  Za te pisanie pierdół o Wieniawie (przez jakiegoś niedouczonego przygłupa któremu ktos kazał takie bzdury o nieintegracujnosci Wieniawy powypisywac ) chciał bymaby to Julka właśnie wygrała ,profesjonalizm to nie latanie z wielkim ryjem wszedzie i użalanie sie ale szukanie koncentracji w celu analizowania błeów które sie popełnia i sposobów eliminowania ich. Brawo Wieniawa.Poza ty to chyba najbardziej uniwersalna twarz aktorska sceny polskiej i może zagrac we wszystkich rodzajach sztukkbez charakteryzacji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX