"Taniec z Gwiazdami". Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła na wizji imię syna Rafała Maseraka! Nie był zachwycony

"Taniec z Gwiazdami" powrócił. Nie obyło się bez niespodzianek i wpadek.

"Taniec z gwiazdami" to absolutny hit Polsatu. Produkcji należą się brawa. W tej edycji rzeczywiście udało im się zaprosić kilka bardzo znanych gwiazd. Jedną z nich jest oczywiście Julia Wieniawa. Na parkiecie zobaczymy też między innymi Marcina Bosaka, Anię Karwan i Edytę Zając. Za faworytkę uważa się Sylwię Lipkę - młodą piosenkarkę i youtuberkę. Dziewczynie partneruje w tańcu Rafał Maserak.

Julię Wieniawę sparaliżował stres przed "TzG"

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła tajemnicę Rafała Maseraka

Za Rafałem Maserakiem kilka bardzo ekscytujących dni. Tancerz nie tylko rozpoczął przygodę z kolejną edycją "Tańca z Gwiazdami", ale też po raz pierwszy został ojcem. 36-latek zapowiedział, że będzie powściągliwy w chwaleniu się synem w mediach społecznościowych. Nie chciał nawet zdradzić imienia swojej pociechy. Wyręczyła go w tym koleżanka z programu.

Podczas piątkowej premiery kolejnego sezonu "Tańca z Gwiazdami" Paulina Sykut-Jeżyna wręczyła Rafałowi Maserakowi ogromnego pluszaka.

To dla twojego syna, Leonarda - powiedziała.

Tancerz nie był jednak zachwycony.

Dzięki, że powiedziałaś całej Polsce, jak ma na imię - odpowiedział nieco zmieszany.

Ojej, ale wpadka! Tych jednak nie brakowało w piątkowym odcinku. Najbardziej zaszokowała nas postawa Michała Malitowskiego. Juror był wyraźnie w bardzo dobrym humorze i nie zawsze potrafił utrzymać emocje pod kontrolą. Zaczęło się od seksistowskiego żartu, a potem było jeszcze gorzej. Rzucił nawet mięsem na wizji i to przed 22. Czyżby szykował się dywanik u Niny Terentiew?