Ramówka TVN. Największą wpadkę modową zaliczyła Anna Nowak-Ibisz. To nie był jej dzień

Anna Nowak-Ibisz na wiosennej ramówce TVN nie popisała się strojem. Takie zestawienie kolorów to nie najlepszy wybór.

We wtorek 25 stycznia odbyła się wiosenna ramówka TVN. Mogliśmy podziwiać tam największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Zdecydowanie na czerwonym dywanie królowały garnitury, ale i nie obyło się bez modowych wpadek. Niestety największą z nich zaliczyła Anna Nowak-Ibisz. Jej kreacja i połączenie kolorów było fatalne.

Anna Nowak-Ibisz na ramówce TVN

To zdecydowanie nie był dzień prezenterki. W kreacji, którą wybrała, prezentowała się koszmarnie, a do tego połączenie kolorów również nie było najlepsze. Prezenterka postawiła na różową marynarkę, fioletowy golf i czerwony spodnie, a jak wiemy, te kolory nie najlepiej ze sobą współgrają. Jakby tego było mało, postanowiła ozdobić szyję dużym, czerwonym i do tego sztucznym kwiatem, który przypominał chryzantemę. Wyglądało to bardzo źle.

Anna Nowak-Ibisz znana jest z tego, że lubuje się w naturze. Na swoim Instagramie bardzo często możemy ją zobaczyć bez makijażu. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z wakacji, czym zachwyciła swoich fanów. Jak się okazuje, wszyscy kochają ją za jej naturalność. Także jesteśmy pewni, że i tę wpadkę modową jej wybaczą.

Możemy również dodać, że Anna Nowak-Ibisz nie była jedyną, która nie wyglądała najlepiej. Do grona dołączają Patrycja Markowska z odsłoniętym brzuchem i Małgorzata Ohme, która na to wydarzenie postawiła na bardzo głęboki dekolt. Jak widać, wpadki mogą zdarzyć się każdemu.

Spot wiosenny TVN

Wiosenna ramówka TVN 2020 już za nami. Choć jej wydźwięk nie do końca przypadł do gustu widzom, musimy przyznać, że pomysł był kreatywny. Najwyraźniej słowa z Kabaretu Starszych Panów z piosenki "Bez Ciebie" nie były najlepszym pomysłem. Cały spot możecie zobaczyć TUTAJ.

BO

Więcej o: