Anna Nowak-Ibisz opublikowała naturalne zdjęcie z wakacji. "Co trzeba zrobić, żeby tak bosko wyglądać bez makijażu?"

Anna Nowak-Ibisz wybrała się na egzotyczne wakacje w towarzystwie swojego syna. To właśnie w Tajlandii świętowała jego 14. urodziny. Kobieta chwali się podróżą w mediach społecznościowych. Publikuje naturalne zdjęcia bez filtrów i upiększaczy. To właśnie za to fani ją kochają. Wygląda świetnie!

Anna Nowak-Ibisz należy do tego grona gwiazd, które utrzymują bliską i stałą relację ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Aktorka dzieli się z Internautami ważnymi momentami z życia prywatnego, więc i tym razem nie omieszkała zrelacjonować im swoich wakacji. Była żona Krzysztofa Ibisza wybrała się do Tajlandii z ich synem Vincentem. To właśnie tam świętowali jego 14. urodziny. Anna Nowak-Ibisz regularnie relacjonuje ich wspólny wyjazd, wstawiając to coraz różniejsze fotki. Ty razem pokazała się bez makijażu.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

Anna Nowak-Ibisz bez makijażu na wakacjach 

Anna Nowak pochwaliła się nową fotką z wakacji, na której pokazała swoim obserwatorom egzotyczne potrawy, jakie dane jest jej spróbować. Co ciekawe ich ceny oscylowały pomiędzy 5 a 6 złotymi, jednak nie tylko na jedzenie internauci zwrócili szczególną uwagę. Prezenterka pokazała się bez grama makijażu, czym zachwyciła swoich fanów, o czym tłumnie dali znać w komentarzach. 

Mało która medialna kobieta ma odwagę pokazać się w naturalnej wersji, więc wielki szacunek dla Pani za szerzenie pewności siebie i naturalnego piękna, którego nie powinniśmy się wstydzić a być z niego dumnym. Wygląda Pani promiennie!
Pani Aniu nawet bez makijażu wygląda Pani przecudownie
Piękna, naturalna, szczęśliwa. Aż miło popatrzeć - piszą pod zdjęciem.
 

Anna Nowak-Ibisz w naturalnej wersji również świetnie wygląda, więc w 100% zgadzamy się z pochlebnymi internautami. Wam również podoba się w tak naturalnej wersji?

RG / BWO

Więcej o: