Quebonafide morsuje w futrzanej czapce. "Brrr". Jego ciało pokrywały tatuaże, nie ma po nich śladu

Quebonafide poddał się modzie na morsowanie. Na Instagramie pochwalił zdjęciami i krótkim nagraniem z wypadu.

Quebonafide wciąż intryguje fanów swoją niecodzienną metamorfozą. Nigdy wcześniej nie był tak aktywny w mediach społecznościowych, a teraz zaczął się dzielić z fanami fragmentami ze swojego życia. Od pewnego czasu polskie gwiazdy coraz chętniej pokazują, że zażywają zimnych kąpieli. Tej modzie poddał się i Kuba Grabowski, który na Instagramie pokazał się podczas morsowania. 

Quebonafide poddał się gwiazdorskiej modzie

Na instagramowej relacji raper udostępnił kilka zdjęć i krótkie nagranie z morsowania. Quebo ma zakryte wszystkie tatuaże na klatce piersiowej, twarzy i szyi. Wszedł do wody wyposażony w futrzaną czapkę. 

Quebonafide morsuje

Zobacz wideo

Jeszcze niedawno w sieci krążyło zdjęcie Quebo z czasów licealnych, na którym ciężko było go rozpoznać. Odnaleziona fotografia z legitymacji szkolnej przedstawia młodego Kubę, który ma krótkie włosy i okulary korekcyjne. Kuba na zdjęciu szkolnym znacznie różni się od autora hitu "Candy". Quebo dał się poznać, jako człowiek, który chętnie eksperymentuje z wyglądem zewnętrznym. 

Raper postanowił wrócić do wizerunku ze szkolnych lat w ramach promocji najnowszego krążka zatytułowanego "Psychoromantyk". Strategia promocyjna najnowszego wydawnictwa była przygotowywana przez kilka miesięcy, a sam zainteresowany stosuje się do wytycznych. Teraz kreuje się na nieśmiałego chłopaka, który mówi, że jest lekko przytłoczony zainteresowaniem mediów i fanów. Zakrył wszystkie tatuaże, powrócił do fryzury "na jerzyka" i znów założył okulary. 

Niewielu raperów jest aktywnych w mediach społecznościowych, a ze zmianą wizerunku, Quebo zmienił także podejście do Instagrama. Chętnie publikuje nagrania i zdjęcia dokumentując swoją codzienność. Ostatnio był z ukochaną Natalią Szroeder na weselu, a całą imprezę relacjonował na InsaStory. Wybrał się do Monachium na mecz Roberta Lewandowskiego. Opublikował selfie z piłkarzem i jego żoną.

Czekamy na kolejne kulisy z życia Quebonafide!

DK

Komentarze (36)
Quebonafide morsuje w futrzanej czapce. "Brrr". Jego ciało pokrywały tatuaże, nie ma po nich śladu
Zaloguj się
 • atmt

  Oceniono 12 razy 12

  Weźcie już tego idiotę z głównej. Kto to w ogóle jest?!

 • j-a-ga

  Oceniono 12 razy 12

  Już nie mogę się doczekać co jutro zrobi Qupacośtam

 • margot452

  Oceniono 12 razy 12

  Jasne, "na jerzyka". A może by tak najpierw podstawówkę skończyć?

 • zoltan_waw

  Oceniono 11 razy 11

  Wykupiona przez jakąś agenturę PR promocja tego dresa jest tak nachalna że odnosi skutek odwrotny do zamierzonego.Tylko wyjątkowy tępak tego nie rozumie.

 • Łukasz Sz.

  Oceniono 10 razy 10

  Ile Wam płaci byście codziennie pisali o nim?
  Za chwilę będą wpisy Kłłebocośtam zesrał się na miętowo. Mamy unikalne zdjęcia

 • bruna5

  Oceniono 9 razy 9

  Ktoś wam płci za promocję tego badziewiaka?

 • czekam_nad_rzeka

  Oceniono 7 razy 7

  O co chodzi z tym typem? Skąd ten non-stop lans patoli?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX