Quebonafide morsuje w futrzanej czapce. "Brrr". Jego ciało pokrywały tatuaże, nie ma po nich śladu

Quebonafide poddał się modzie na morsowanie. Na Instagramie pochwalił zdjęciami i krótkim nagraniem z wypadu.

Quebonafide wciąż intryguje fanów swoją niecodzienną metamorfozą. Nigdy wcześniej nie był tak aktywny w mediach społecznościowych, a teraz zaczął się dzielić z fanami fragmentami ze swojego życia. Od pewnego czasu polskie gwiazdy coraz chętniej pokazują, że zażywają zimnych kąpieli. Tej modzie poddał się i Kuba Grabowski, który na Instagramie pokazał się podczas morsowania. 

Quebonafide poddał się gwiazdorskiej modzie

Na instagramowej relacji raper udostępnił kilka zdjęć i krótkie nagranie z morsowania. Quebo ma zakryte wszystkie tatuaże na klatce piersiowej, twarzy i szyi. Wszedł do wody wyposażony w futrzaną czapkę

Quebonafide morsuje

Zobacz wideo

Jeszcze niedawno w sieci krążyło zdjęcie Quebo z czasów licealnych, na którym ciężko było go rozpoznać. Odnaleziona fotografia z legitymacji szkolnej przedstawia młodego Kubę, który ma krótkie włosy i okulary korekcyjne. Kuba na zdjęciu szkolnym znacznie różni się od autora hitu "Candy". Quebo dał się poznać, jako człowiek, który chętnie eksperymentuje z wyglądem zewnętrznym. 

Raper postanowił wrócić do wizerunku ze szkolnych lat w ramach promocji najnowszego krążka zatytułowanego "Psychoromantyk". Strategia promocyjna najnowszego wydawnictwa była przygotowywana przez kilka miesięcy, a sam zainteresowany stosuje się do wytycznych. Teraz kreuje się na nieśmiałego chłopaka, który mówi, że jest lekko przytłoczony zainteresowaniem mediów i fanów. Zakrył wszystkie tatuaże, powrócił do fryzury "na jerzyka" i znów założył okulary. 

Niewielu raperów jest aktywnych w mediach społecznościowych, a ze zmianą wizerunku, Quebo zmienił także podejście do Instagrama. Chętnie publikuje nagrania i zdjęcia dokumentując swoją codzienność. Ostatnio był z ukochaną Natalią Szroeder na weselu, a całą imprezę relacjonował na InsaStory. Wybrał się do Monachium na mecz Roberta Lewandowskiego. Opublikował selfie z piłkarzem i jego żoną.

Czekamy na kolejne kulisy z życia Quebonafide!

DK

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.