Robert Lewandowski wstawił nowe zdjęcie z Klarą. Cena jej kurtki robi wrażenie. Fani: Tylko jej nie rozpieść!

Robert Lewandowski postanowił podzielić się z fanami zdjęciem córeczki. Na rodzinnym spacerze mała Klara miała na sobie oryginalną kurtkę.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska od kilku dobrych lat tworzą szczęśliwą rodzinę i wykorzystują każdą okazję, aby celebrować swoją miłość. Para doczekała się już córki Klary, która od zawsze bierze udział w sportowo-zawodowym życiu rodziców, a wkrótce na świat przyjdzie kolejna pociecha sportowców. Przypomnijmy tylko, że jakiś czas temu płeć drugiego dziecka zdradziła mama piłkarza.

Klara Lewandowska to ulubienica polskich internautów. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Robert Lewandowski pokazał Klarę

Niedawno obserwatorzy życia sportowej pary mięli okazję podziwiać Klarę na zdjęciach wstawionych przez Annę Lewandowską. Teraz także i tata dziewczynki postanowił pochwalić się pociechą. Tym razem nie opublikował on jednak swojej fotografii wykonanej rączkami Klary, lecz ich wspólne zdjęcie. Robert Lewandowski podzielił się bowiem fotografią ze spaceru. Oboje wyglądali stylowo, a Klara miała na sobie beżową kurtkę z napisem "Forever Young" firmy Mini Rodini. Za takie ubranko trzeba zapłacić 850 złotych.

Z moją księżniczką - podpisał zdjęcie Robert Lewandowski.
 

Fani piłkarza jak zwykle nie zawiedli i w swoich komentarzach wyrazili ogromną aprobatę dla najnowszego postu sportowca. Część z nich podjęło temat rodzicielstwa i podzieliło się własnymi doświadczeniami związanymi z rolą ojca. Niektórzy wyrazili nawet obawy przed "rozpieszczeniem" córki przez Roberta Lewandowskiego:

Super być tatą, prawda? Ja mam dwie księżniczki i księcia. 20 lat.
Szczęściara z Twojej córeczki!
Tylko jej nie rozpieść.

Też macie obawy, że Robert Lewandowski może rozpieścić córkę?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.