Robert Lewandowski na zdjęciu pozuje bez koszulki. Zrobiła je Klara. Internautka zapytała się Ani zaczepnie: "Uśmiechniętego czy rozebranego?". Odpisała

Anna, Robert i Klara Lewandowscy przebywają na wakacjach. Na Instagramie dodają sporo zdjęć z wypadu. Na jednym z nich piłkarz pozuje bez koszulki. Co więcej, zrobiła je ich córka, czym pochwaliła się trenerka.

Po świętach Anna i Robert Lewandowscy oraz ich córka Klara wybrali się na wakacje do ciepłych krajów. Przed małżonkami rok pełen wyzwań, ponieważ w pierwszej połowie roku po raz drugi zostaną rodzicami. Pogoda im sprzyja, a oni oddają się zasłużonemu odpoczynkowi. Nie zapominają jednak o fanach, dla których co jakiś czas publikują zdjęcia na Instagramie.

Klara Lewandowska ma wiele talentów. Oto jeden z wielu:

Zobacz wideo

Robert Lewandowski w obiektywie Klary

Tym razem trenerka opublikowała wyjątkowe dla nich ujęcie. Wszystko dlatego, że zrobiła je 2-letnia Klara. Znajduje się na nim piłkarz, który pozuje bez koszulki i z radosnym uśmiechem. Jej mama jest dumna, ponieważ dziewczynka użyła profesjonalnego aparatu.

Takiego GO kocham najbardziej @_rl9. Foto by Klara... aparatem #family - napisała na Instagramie.
 

Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci chwalą Klarę za talent. Wróżą jej karierę i zapowiadają, że w przyszłości może zostać sławną fotografką. Jednak jedna z użytkowniczek Instagrama nawiązała do opisu Lewej i tej części, w której wyznała miłość mężowi:

Aniu, uśmiechniętego czy rozebranego? - zapytała.
Hahahah. Takiego - odpisała.

Jesteście pod wrażeniem talentu 2-letniej Klary?

AW

Więcej o: