Anna i Robert Lewandowscy w podobnych stylizacjach. Fani pytają trenerkę: Czy to marynarka Roberta? Odpowiedziała

Anna i Robert Lewandowscy postanowili spędzić trochę czasu we dwoje i wybrali się na romantyczną kolację. Oczy wszystkich internautów skupiły się jednak tylko na trenerce.

Anna i Robert Lewandowscy już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że będą mieli dla siebie coraz mniej czasu, więc korzystają z ostatnich chwil spokoju. Postanowili wybrać się ostatnio na romantyczną randkę. Wieczór we dwoje świętowali w Monachium z dala od ciekawskich fotoreporterów. Musiał być on bardzo udany, ponieważ oboje pochwalili się uroczymi zdjęciami w swoich mediach społecznościowych, a ich obserwatorzy postanowili skomentować stylizację Ani.

Zobacz wideo Wiecie, że Klara ćwiczy ze swoją mamą?

Fani o stylizacji Anny Lewandowskiej

Wspólne zdjęcie udostępnił na Instagramie Robert Lewandowski. Para na fotografii stoi obok siebie i szeroko uśmiecha się w kierunku obiektywu. Trzeba przyznać, że ich stylizacje są bardzo podobne! Oboje zdecydowali się na czarne dżinsy, golf oraz zbliżone okrycia wierzchnie. Piłkarz w romantyczny sposób opisał ten obrazek:

Dinner time with my love.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska z naprawdę dużym brzuszkiem! Nie rezygnuje z treningów. Fani: Dbaj o siebie i dzieciątko

 

"Lewa" udostępniła natomiast zdjęcie, na którym stoi sama. Gwiazda zaprezentowała swoją niecodzienną, jak na nią stylizację, co wywołało lawinę komentarzy.

Super stylizacja. Zastanawiam się, czy to marynarka Roberta - zapytała jedna z internautek.
Nieeee, ale mogłaby być - przyznała szczerze Ania.

Inni fani trenerki zauważyli, że ich idolka wygląda... jakby w ogóle nie była w ciąży.

Czemu na każdym zdjęciu nie wyglądasz, jakbyś była w zaawansowanej ciąży?

Jednak Ania odpowiedziała na ten komentarz tylko trzema emotkami.

Komentarz Ani LewandowskiejKomentarz Ani Lewandowskiej instagram/annalewandowskahpba

A Wam podoba się Lewandowska w takiej stylizacji? Trzeba przyznać, że jest w świetnej formie!

KB