Anna Lewandowska pokazuje coraz więcej Klary. Nowe zdjęcie rozczuliło fanów. Mała rośnie jak na drożdżach

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych i coraz częściej pokazuje zdjęcia Klary.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski od samego początku bardzo chronili wizerunek swojej córki. Na każdym zdjęciu opublikowanym w sieci, Klara miała zasłoniętą buzię. Tym razem jednak stało się inaczej. Najwyraźniej Lewandowscy powoli zmieniają zdanie, bo ostatnie zdjęcie trenerki pokazuje cały profil ich pociechy. Trzeba przyznać, że Klara rośnie jak na drożdżach.

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie Klary

Jak widać, Anna Lewandowska stara się coraz naturalniej pozować z córeczką. Wspólnym zdjęciem z Klarą, trenerka świętuje kolejny sukces.

Chyba będę świętowała cały tydzień 1 mln w Diet Training by Ann. Cieszę się jak dziecko. A to mój mały motywator! - podpisała zdjęcie.
 

Diet Training by Ann to specjalna aplikacja do ćwiczeń stworzona przez Lewandowską.

Post spotkał się z bardzo pozytywną reakcją. W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów.

Kochana Ania. Jesteście cudowni, cała Wasza czwórka.
Jakie piękne i urocze jest to zdjęcie.
Ale słodko jejku. Klarcia tak szybko rośnie.

Anna Lewandowska jest w ciąży

Ania i Robert Lewandowscy niedługo przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Planowany termin porodu to wiosna, jednak mimo to trenerka nie odpuszcza. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, że nie rezygnuje z treningów. Jednak nie wszyscy podzielają ten entuzjazm. Pod jej ostatnim zdjęciem, fani zwrócili jej uwagę, aby dbała o siebie i maleństwo. 

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.