Menadżer Adele zareagował na zdjęcie z Kingą Rusin. Był bardzo oszczędny w słowach

Kinga Rusin od paru dni pojawia się w mediach na całym świecie. Wszystko za sprawą zdjęcia, które wstawiła na Instagram tuż po oscarowej imprezie.

Kinga Rusin z pewnością nie zapomni tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Choć w tym roku zjawiła się na niej prywatnie, miała przyjemność być na after party z największymi hollywoodzkimi gwiazdami. Na swoim instagramowym profilu ze szczegółami opisała imprezę, zamieszczając zdjęcie z Adele.

Zapytaliśmy Rozenek o wojnę z Rusin. Odpowiedź zupełnie nie w jej stylu

Zobacz wideo

Menadżer Adele o sytuacji z Kingą Rusin

Choć po upływie zaledwie doby dziennikarka usunęła zdjęcie z gwiazdą, w mediach nadal jest głośno o całej sytuacji. Portalowi Fakt.pl udało się skontaktować z menadżerem Adele. Nie był zbyt rozmowny.

No comment (bez komentarza) - napisał w oficjalnym mailu Benny Tarantini.

Przypomnijmy, co Kinga Rusin napisała go na swoim instagramowym profilu. Plotkowała z Adele, tańczyła z Leonardo DiCaprio, a Charlize Theron poczęstowała ją kawałkiem pizzy. Jakby tego było mało, ponoć Beyoncé zazdrościła jej błyszczącego garnituru, który miała tego szczęśliwego wieczoru.

Dziennikarka z pewnością nie spodziewała się takiego odzewu od internautów. Dlatego też wyłączyła możliwość komentowania na profilu na Instagramie. Zablokowała tę funkcję pod każdym zdjęciem z oscarowej gali. Potem Kinga Rusin ponownie postanowiła sprostować zaistniałą sytuację i opublikowała obszerny post.

Tak, moje przygody były jak z bajki i są wręcz niewiarygodne. Sama mam ochotę te memy tworzyć. Ale najśmieszniejsze jest to, że to, co opisałam jest prawdą. Życie tworzy niesamowite scenariusze. Nie wierzycie? [...] Oczywiście naraziłam się wielu osobom w Los Angeles takim materiałem. Ale taka jest cena pisania tekstów insiderskich. I trzeba trochę odwagi. Dziennikarze cały czas wszystkim się narażają. Bardziej narażam się myśliwym czy Ministerstwu Środowiska. - napisała.
 

Kinga zastrzegła również, że nie będzie już udzielała wywiadów dotyczących imprezy w Los Angeles.

BO