Narysował Małgorzatę Rozenek jako postać z Simpsonów. Na jej reakcję nie musiał długo czekać. "Marzenia się spełniają"

Małgorzata Rozenek otrzymała prezent, który niezmiernie ją rozbawił. Zdolny rysownik zobrazował stylizację gwiazdy z ostatniej imprezy. Małgosia została bohaterką... "Simpsonów".

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się trzeciego dziecka i nie kryje się ze swoimi ciążowymi krągłościami. Ostatnio wraz z Radosławem Majdanem pojawiła się na gali tygodnika "Piłka Nożna". Na ściance zaprezentowała długą czarną obcisłą suknię, która eksponowała rosnący brzuszek. Ta stylizacja stała się inspiracją dla rysownika, który zamienił "Perfekcyjną Panią Domu" w kreskówkową wersję prosto z "Simpsonów". Gwiazda pochwaliła się ilustracją na Instagramie.

Małgorzata Rozenek jako bohaterka "Simpsonów" 

Gwiazda na Instagramie zestawiła dwie fotografie. Jedno to zdjęcie stylizacji z niedzielnej gali, drugie to ilustracja wykonana przez rysownika. Podobieństwo jest uderzające i przypadło też do gustu samej Małgosi, która zachwycona napisała:

Nowy członek obsady "Simpsonów". Marzenia się spełniają, dziękuję! - napisała Małgorzata. 
 

Damian Pracki, który narysował Małgorzatę od dłuższego czasu przedstawia na swoim profilu na Instagramie @worldbycartoon znane osoby w stylu amerykańskiej kreskówki "Simpsonowie". Narysował w ten sposób już m.in: Kubę Wojewódzkiego, Kamila Grosickiego, Maffashion, rodzinę Joanny Krupy czy Kayah. Gwiazdy chętnie komentują prace Damiana:

 

Kiedy Małgorzata Rozenek urodzi?

Dziecko Majdanów ma pojawić się na świecie wiosną. To będzie pierwsza pociecha Radosława Majdana, Małgorzata wychowuje już dwójkę nastoletnich chłopców Stanisława i Tadeusza. Jednak nie wszystkich cieszy szczęście pary. Była żona Radosława - Doda - powiedziała, że na pewno nie pogratuluje swojemu byłemu dziecka.

Małgosia i Radek aktualnie przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdzie udali się w celach zawodowych.

DK