Gwiazdy wspierają Shannen Doherty w chorobie: "Jesteś kochana". Bohaterka "Beverly Hills 90210" znów walczy z rakiem

Shannen Doherty podzieliła się ze światem smutną wiadomością. Aktorka, po pięcioletniej przerwie, znów zmaga się z chorobą nowotworową. Na szczęście może liczyć na wsparcie wielu przyjaciół. Na Instagramie pociesza ją grono gwiazd filmowych.

Shannen Doherty wyznała, że znów musi podjąć walkę z nowotworem. Choroba wróciła do niej po pięciu latach. Gwiazda "Beverly Hills 90120" udzieliła szczerego wywiadu w programie "Good Morning America". Stwierdziła, że tym razem sprawa wygląda o wiele poważniej niż poprzednio. Rak piersi jest już w czwartym stadium. Shannen nie wie, czy uda jej się przetrwać kolejne etapy leczenia. 

Pamiętacie, dlaczego Doherty została wyrzucona z popularnego serialu? 

Shannen docenia każdy dzień. Wspiera ją wiele gwiazd

Aktorka wciąż jednak emanuje pozytywną energią i chce jak najpełniej przeżywać każdą chwilę życia. Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie udostępniła wymowną grafikę, na której bohaterowie "Fistaszków" rozmawiają o śmierci. Jedna z postaci komiksu stwierdziła, że żyje się tylko raz, natomiast druga we wzruszający sposób zanegowała tę tezę: 

Nieprawda. Umiera się tylko raz. Żyjemy każdego dnia!

Właśnie takim przesłaniem postanowiła podzielić się z fanami Shannen. Kobieta pomimo choroby pragnie czerpać garściami piękne momenty z każdego dnia. Ma szczęście, że może liczyć na wielkie wsparcie ze strony fanów, jak i kolegów z branży. Gwiazdy skomentowały post aktorki. Pod grafiką wypowiedziała się między innymi: Tori Spelling, Sarah Michelle Gellar czy Selma Blair

Przesyłam mnóstwo miłości, wsparcia i zwierzęcej energii, żebyś miała powód do uśmiechu - napisała Spelling. 

Poruszające słowa skierowała do Shannen również Salma Blair, która stwierdziła, że Doherty jest światłem dla innych osób, które zmagają się z podobnymi problemami.

Mogę dzielić życie z tobą. Jestem szczęściarą - stwierdziła Gellar. 

Na wpis gwiazdy zareagowała także Kate Beckinsale. Swoje wsparcie w komentarzu wyraziła poprzez emotikonki z serduszkiem. 

Z pewnością miłe słowa i otucha dla Shannen są jej aktualnie bardzo potrzebne. 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (8)
Shannen Doherty ma wsparcie gwiazd w chorobie: "Jesteś kochana". Bohaterka "Beverly Hills 90210" znów walczy z rakiem
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 1 raz 1

  Niestety... rak to choroba bezwzględna. Nawet jeśli na jakiś czas uda się ją "uśpić."

 • Komentator Wiesiek

  Oceniono 1 raz 1

  Choroba nie wróciła ona cały czas była chora(remisja), z doświadczenia wiem że nawrót choroby(progresja) nie wróży nic dobrego

 • gosc25

  0

  biedna kobieta...rak to podstępna choroba

 • emperadorr

  0

  pocieszenie na instagramie...... co za bzdury już się wypisuje

 • tambourine_woman

  0

  Żyje się każdego dnia, dopóki człowiek jest zdrowy. Śmiertelna choroba sprawia, że każdy dzień to walka o jeszcze jeden, o to, żeby się trochę lepiej czuć, żeby nie stracić nadziei...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX