Meghan Markle nie wystąpi w reality show Netfliksa. Wraz z księciem Harrym mają ambitniejsze filmowe plany

Meghan Markle nie weźmie udziału nowym reality show Netfliksa, o czym dobitnie poinformował mąż jej przyjaciółki. Wraz z księciem Harrym aktorka zamierza rozpocząć własny filmowy projekt.

Meghan Markle oraz książę Harry rozpoczynają nowy, niezależny od rodziny królewskiej etap w życiu. Jak mieliśmy już okazję się dowiedzieć, para planuje zakup ekskluzywnej posiadłości w Kanadzie, a Meghan Markle żałuje, że dla małżeństwa musiała porzucić swoją obiecującą karierę aktorską. Doniesienia, jakoby artystka chciała wrócić do przemysłu filmowego, nikogo więc raczej nie dziwią.

Meghan Markle planuje założyć firmę produkcyjną

W mediach pojawiły się pogłoski, że Meghan Markle pojawi się w nowym kanadyjskim reality show Netfliksa zatytułowanym "I Do, Redo". Program skupiać się będzie na tematyce ślubnej, a Meghan Markle miała w nim wystąpić wraz ze swoją przyjaciółką, Jessiką Mulroney. Ta plotka została jedna zdementowana przez męża Jessiki, Bena:

Napiszę to tak jasno, że jaśniej się już nie da. Meghan Markle nie wystąpi w show mojej żony - przeczytamy na Twitterze Bena Mulroneya.

Jednak odrzucenie Netfliksa nie oznacza zupełnej rezygnacji z planów.

Jeśli chodzi o związaną z przemysłem filmowym przyszłość Meghan Markle, to, jak podaje źródło Intouch, żona księcia Harry'ego nie zamierza nigdy wystąpić w reality show ani w operze mydlanej. Fani występującej przed laty w serialu "W garniturach" aktorki nie muszą się jednak martwić, ponieważ w niedalekiej przyszłości będzie najpewniej okazja, aby zobaczyć filmowe projekty Meghan Markle.

Wtajemniczony w sprawy królewskiej pary informator zdradza bowiem, że wraz z księciem Harrym aktorka planuje założenie własnej firmy produkcyjnej.

Chcielibyście zobaczyć film wyprodukowany przez Meghan Markle i księcia Harry'ego?

JP

Księżna Meghan i Harry nie podpisali intercyzy. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo