Rafał Brzozowski świętował zwycięstwo na gali Telekamery 2020 w towarzystwie ukochanej. Modelka decydując się na duże "prześwity" bardzo się wyróżniała

Rafał Brzozowski wygrał nagrodę w kategorii osobowość telewizyjna. Na gali Telekamery 2020 pojawił się ze swoją partnerką - Anną Tarnowską.

Rafał Brzozowski według widzów jest najlepszą osobowością telewizyjną. W czasie rozdania nagród Telekamery 2020 statuetkę wręczyła mu jego koleżanka z branży, Ida Nowakowska. Choć na gali pojawił się w klasycznym, granatowym garniturze, to stylizację przyćmiła kreacja jego drugiej połówki. 

Rafał Brzozowski zdobył Telekamerę w kategorii osobowość telewizyjna

Anna Tarnowska od dłuższego czasu spotyka się z prezenterem. Nic więc dziwnego, że razem z ukochanym świętowali zwycięstwo podczas tegorocznych Telekamer. Na to ważne wydarzenie wybrała czarny, obcisły kombinezon

Jej wybór nas nie zaskoczył, w końcu jest modelką i ma świetne kształty, które umiejętnie podkreśla. Jednak kombinezon, który wybrała miał dosyć prześwitującą górną część. Mimo że była zdobiona koronką, i tak mogliśmy wiele zobaczyć. Chociażby czarny biustonosz. Z pewnością ten zabieg był zamierzony i przyznajemy, że bardzo odważny to zastanawia nas tylko, czy innym podobał jej się efekt końcowy. 

Rafał Brzozowski o swojej partnerce.

Zobacz wideo

Natomiast trzeba pochwalić za fryzurę, która dopełniała całą stylizację. Delikatne fale opadające na ramiona, dodały jej lekkości. Okrągłe, złote kolczyki również wpasowały się w styl kreacji. 

Telekamery 2020Telekamery 2020 skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Przypomnijmy, że Rafał Brzozowski w życiu zawodowym z pewnością jest na szczycie. Obecnie jest prowadzącym programu "Jaka to melodia?" i "Koło fortuny"  to z pewnością nie będzie to koniec jego sukcesów w Telewizji Polskiej. Podobno jest jednym z ulubieńców Jacka Kurskiego.

Jego postawa przez wiele gwiazd jest krytykowana. Ostatnio ostre słowa padły z ust Moniki Janowskiej, żony Roberta Janowskiego, która porównała Rafała do "psa na smyczy". Więcej możecie przeczytać TUTAJ

BO