Rafał Brzozowski "jest na smyczy TVP"? Monika Janowska oceniła nowego prowadzącego "Jaka to melodia?". Ostro

Rafał Brzozowski od dłuższego czasu ściśle współpracuje z Telewizją Polską. Monika Janowska wypowiedziała się na temat poczynań wokalisty.

Rafał Brzozowski zaczynał pracę w TVP od programu "Koło Fortuny". Po odejściu Roberta Janowskiego stanowisko prowadzącego programu "Jaka to melodia?" objął Norbi, ale już po roku Brzozowski przejął od niego upragniony format muzyczny. Okazuje się jednak, że to wcale nie jest koniec nowych kontraktów młodego prowadzącego. Jak o pracy największej ostatnio gwiazdy prezesa Kurskiego wypowiada się Monika Janowska, menadżerka i żona Roberta Janowskiego?

Monika Janowska o Rafale Brzozowskim

Jako gwiazda TVP, Rafał dostaje coraz więcej obowiązków. Świąteczna ramówka stacji jest przepełniona jego obecnością. Natemat.pl podaje, że Brzozowski nie ma wyboru i musi prowadzić cokolwiek prezes Kurski cobie zamarzy:

Brzozowski jest w TVP na "niewolniczym kontrakcie". W sumie jest na smyczy - twierdzi informator natemat.pl. 

Podobny kontrakt miał mieć zaproponowany do podpisania Robert Janowski, który zrezygnował ze współpracy ze stacją po 20 latach. Monika Janowska, jego menadżerka i żona stwierdziła, że ta umowa nie należała do korzystnych, ale Brzozowski mógł się nie zgodzić na proponowane warunki. Pytanie tylko, jaką cenę musiałby za to wtedy zapłacić:

Jeżeli on zgodził się na to, na co nie zgodził się mój mąż, no to masakra.  Na szczęście nie żyjemy w takich czasach, że istnieje pod tym względem jakiś przymus. On nic nie musi. Zawsze może powiedzieć: "nie, dziękuję". To oczywiście będzie się wiązało z tym, że straci program i pozycję w TVP, ale może to zrobić - powiedziała Janowska w rozmowie z natemat.pl. 

Rafał Brzozowski zastąpił Norbiego, który zastąpił Roberta Janowskiego

Żona byłego prowadzącego "Jaka to melodia?" powiedziała, że jej mąż zdecydował się zrezygnować ze współpracy z TVP, gdy otrzymał "czarną listę". Był to spis osób, których nie wolno mu zapraszać do programu. Czara goryczy się przelała, zaś na nowego prowadzącego wyznaczono Rafała Brzozowskiego:

Chodził, chodził i sobie wychodził. Przez wiele lat, kiedy Robert jeszcze pracował, Rafał Brzozowski prowadził usilne starania, aby zostać prowadzącym "Jaka to melodia?" - wspomina Monika Janowska.

Monika Janowska wypowiedziała się też na temat innych osób, które współpracują z Telewizją Polską.

Uważam, że wszyscy, którzy pracują czy występują w obecnej telewizji, która z telewizją publiczną nie ma nic wspólnego, są współodpowiedzialni propagandzie, którą ta stacja uprawia. Rozumiem potrzebę zarabiania pieniędzy - ale nie wszędzie i za wszelką cenę. To jest koniunkturalizm i hipokryzja, a to bardzo słabe - stwierdziła.

Trzeba przyznać, że kulisy pracy w TVP, jakie odsłania Janowska są niepokojące.

Jak wam się podoba Rafał Brzozowski na antenie TVP?

DK

ZOBACZ: Rafał Brzozowski opowiedział o swojej partnerce

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (25)
Rafał Brzozowski "jest na smyczy TVP"? Monika Janowska oceniła nowego prowadzącego "Jaka to melodia?"
Zaloguj się
 • Gość: Hrheh

  Oceniono 23 razy 15

  Pani Monika jak nikt rozumie desperacka potrzebę zarabiania pieniędzy, w koncu kradla w sklepie w USA, za co nie poniosla kary i pewnie nie raz sprzedawała kradzione rzeczy

 • Gość: Iga

  Oceniono 19 razy 11

  Kogo interesuje zdanie zlodziejki?

 • pol733

  Oceniono 14 razy 10

  Żal tyłek ściska, że to nie małżonek "trzepie kasę". A swoją drogą jaka oglądalność programu prowadzonego przez małżonka? Buhahahaha.

 • Gość: ola

  Oceniono 12 razy 6

  a ta pani dalej ubiera się za granicą ?

 • Gość: lili

  Oceniono 12 razy 6

  Moniczka nie zazdrość,znów trzeba zacząć handelek obwozny...

 • Gość: Ja

  Oceniono 12 razy 6

  A ta złodziejka ma coś do powiedzenia?!

 • Gość: Piotr

  Oceniono 14 razy 4

  Moralne zero kradła ciuchy w USA razem z źoną Drzewieckiego byłego ministra w rządzie Tuska i wypowiada się na temat uczciwych ludzi.

 • Gość: Zenada

  Oceniono 7 razy 3

  Brzozowski to przykład beztalencia które za kasę zrobi wszystko.Ale jego mistrz Kurski już parę takich gwiazdek stworzył A potem zepchnął je w niebyt ale wstyd zostaje Panie Rafale.Zona Janowskiego nie ma moralnego prawa zabierać głosu w tej sprawie.Janowski też za czasów Kurskiego pracował w tvp i pieniądze Kuskiego mu nie smierdzialy do czasu kiedy został wywalony.Wiec nie powinien z siebie robić bojownika o ideały bo nim nie byl

 • Gość: Borys

  Oceniono 6 razy 2

  Ból dupy Janowskich. Mężuś miał być rozchwytywany, a wyszło jak zwykle, czyli telewizyjna prowincja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX