Rafał Brzozowski marzy, żeby zatrzymać lato. Wspomina "zimowe wakacje" w Emiratach Arabskich i dzieli się zdjęciami

Rafał Brzozowski ma dość zimy i marzy o wyższych temperaturach. Z tego powodu dodał na Instagramie zdjęcia z Emiratów Arabskich, gdzie wybrał się na wakacje.

Ostatni rok bez wątpienia był bardzo intensywny dla Rafała Brzozowskiego. Wyrósł na gwiazdę TVP, prowadzi najpopularniejsze programy stacji. Zaczynał od "Koła Fortuny" jednak władze uznały, że lepiej sprawdzi się jako gospodarz "Jaka to melodia?". Nic więc dziwnego, że postanowił się nieco zrelaksować i wypocząć na wakacjach.

Rafał Brzozowski jest w związku. Co uważa o swojej partnerce?

Zobacz wideo

Rafał Brzozowski wspomina wakacje

Na jego profilu na Instagramie pojawiły się właśnie zdjęcia z wakacji, na które się niedawno wybrał. Uciekł od zimna i pluchy do Emiratów Arabskich, gdzie zwiedzał i nurkował.

W Polsce temperatury coraz niższe, a ja myślami wracam do moich zimowych wakacji w Emiratach Arabskich - tam lato przez cały rok. Dzielę się więc z Wami wspomnieniami z tej dalekiej podróży. Jest co wspominać... - zwrócił się do fanów.

Dodał też kilka hasztagów, z których wynika, że bardzo chciałby zatrzymać lato:

#podróże #wspomnienia #memories #zatrzymaćlato #emirates #dubai #holiday #winter #sun #sunnyday #przygoda #wtrasie #zimowewakacje #instaphoto #instaman #potd - brzmią.
 

A Wy dołączacie się do marzeń Rafała Brzozowskiego?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.