Meghan Markle rzuca rodzinę królewską. Na starych zdjęciach widać, do jakiego życia chce wrócić. Nie unikała imprez

Meghan Markle i książę Harry opuszczają rodzinę królewską. Tymczasem byli znajomi byłej księżnej chętnie pokazują, jak wyglądało jej imprezowe życie zanim poznała księcia Harry'ego.

Meghan Markle i książę Harry na razie nie planują wracać ani do Wielkiej Brytanii, ani do rodziny królewskiej. Jednak Meghan, opuszczając dwór, będzie mogła wrócić do dawnego stylu życia. Jak ono wyglądało? Pokazują to jej dawni znajomi na zdjęciach sprzed lat.

Meghan Markle na imprezowych zdjęciach

W ostatnich dniach na Twitterze ukazało się sporo dość starych zdjęć Meghan Markle z czasów, gdy daleka była jeszcze od dworu królewskiego. Aktorka mieszkała wtedy w Vancouver i Toronto i często bawiła się z przyjaciółmi na mieście. Jej życie również wtedy było wystawne, ale nie miało tyle nakazów i zakazów, co życie u boku księcia Harry'ego.

Odejście z rodziny królewskiej wszystko to jednak może zmienić. Meghan będzie mogła wrócić do dawnego trybu życia - głębokich dekoltów, zabawnych selfie z przyjaciółkami i ukochanym (a może również z małym Achiem?). Wszystkie zdjęcia zobaczycie w naszej galerii!

Na zdjęciach z okolic 2010-2013 roku widać, że Meghan jest bardzo swobodna, czego nie można było powiedzieć o oficjalnych wyjściach u boku księcia. W ciągu ostatnich dwóch lat musiała kontrolować każdy swój ruch, teraz wreszcie będzie mogła przestać się tak krępować.

Co Meghan Markle lubiła robić w przeszłości?

Prócz swojej pasji, którą niewątpliwie jest aktorstwo, Meghan chętnie urządzała prywatne przyjęcia, w czasie których to ona gotowała. Spotkania z przyjaciółmi były jej potrzebne jak tlen. Lubiła otaczać się lokalnymi gwiazdami - naokoło niej kręciły się gwiazdy kanadyjskiego sportu, serialowe aktorki, reporterki lokalnych stacji telewizyjnych.

Teraz najpewniej będzie mierzyła nieco wyżej.

Więcej o:
Komentarze (34)
Meghan Markle rzuca rodzinę królewską. Na starych zdjęciach widać, do jakiego życia chce wrócić
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 27 razy 19

  "Na starych zdjęciach widać, do jakiego życia chce wrócić. "
  Tak, tak...stare zdjęcia dowodem tego do jakiego życia ktoś chce wrócić.
  Z moich starych zdjęć można by wywnioskować, że chciałbym wrócić do jazdy na składaku i sankach, zabawy z chomikiem i zabawy na huśtawce.

  Wypocin plotkowych tłuków ciąg dalszy.

 • wejsunek47

  Oceniono 16 razy 8

  moje lokalne kółko hafciarek z Borzymowa koło Barczewa o niczym innym nie dyskutuje w przerwach między zdrowaśkami a winem jabłkowym.

 • art_102

  Oceniono 18 razy 4

  Bardzo kulturalne imprezy, a Meghan, jak zwykle, dobrze ubrana.
  Przy zdjęciach ostro w "poprzednim życiu" balangującej, rozchełstanej i pijanej Kate, to po prostu wzór do naśladowania.

 • gosc25

  Oceniono 11 razy 1

  porównajcie sobie jej zdjęcia z imprez a zdjęcia Kate. Przy tamtej to księżna Meghan spokojniutka

 • byann

  Oceniono 2 razy 0

  Tunel czeka.

 • salome123

  Oceniono 7 razy -1

  Jak już to ona kręciła się wokół gwiazd kanadyjskiego sportu, a nie na odwrót. Gdyby nie ostatni ślub, nie zyskałaby obecnej popularności.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 8 razy -2

  Z waszych zdjęć wynika że to tępy pustak. Może nie jest tak źle? Ale z tego co kojarzę to z małżonkiem mają podobne podejście do życia. Więc może im będzie dobrze razem żyło się?

 • rikol

  Oceniono 3 razy -3

  Hmm, a gdzie są jej "najlepsi przyjaciele", których zaprosiła na ślub, czyli oprah winfrey i clooney? Podobno była taka znana, a nie ma ani jednego zdjęcia ze znanymi osobistościami.

 • m_k_87

  Oceniono 8 razy -4

  Myślała że wejdzie do rodziny, kasa będzie lecieć z nieba ale obowiązków księżnej już nie chciało się wypełniać, poza tym do tego trzeba mieć klasę i predyspozycje a jej nie chciało się uczyć i zmieniać jak Kate... ona myślała ze kasa i tytuł wpadną a wymyśli sobie że niby chcą sami na siebie zarabiać (bo wtedy nie musiałaby się starać i pełnić obowiązków książęcych i reprezentacyjnych)- myślała że jest cwana ale nie z babką Elą takie numery ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX