Meghan Markle rzuca rodzinę królewską. Na starych zdjęciach widać, do jakiego życia chce wrócić. Nie unikała imprez

Meghan Markle i książę Harry opuszczają rodzinę królewską. Tymczasem byli znajomi byłej księżnej chętnie pokazują, jak wyglądało jej imprezowe życie zanim poznała księcia Harry'ego.

Meghan Markle i książę Harry na razie nie planują wracać ani do Wielkiej Brytanii, ani do rodziny królewskiej. Jednak Meghan, opuszczając dwór, będzie mogła wrócić do dawnego stylu życia. Jak ono wyglądało? Pokazują to jej dawni znajomi na zdjęciach sprzed lat.

Zobacz wideo

Meghan Markle na imprezowych zdjęciach

W ostatnich dniach na Twitterze ukazało się sporo dość starych zdjęć Meghan Markle z czasów, gdy daleka była jeszcze od dworu królewskiego. Aktorka mieszkała wtedy w Vancouver i Toronto i często bawiła się z przyjaciółmi na mieście. Jej życie również wtedy było wystawne, ale nie miało tyle nakazów i zakazów, co życie u boku księcia Harry'ego.

Odejście z rodziny królewskiej wszystko to jednak może zmienić. Meghan będzie mogła wrócić do dawnego trybu życia - głębokich dekoltów, zabawnych selfie z przyjaciółkami i ukochanym (a może również z małym Achiem?). Wszystkie zdjęcia zobaczycie w naszej galerii!

Na zdjęciach z okolic 2010-2013 roku widać, że Meghan jest bardzo swobodna, czego nie można było powiedzieć o oficjalnych wyjściach u boku księcia. W ciągu ostatnich dwóch lat musiała kontrolować każdy swój ruch, teraz wreszcie będzie mogła przestać się tak krępować.

Co Meghan Markle lubiła robić w przeszłości?

Prócz swojej pasji, którą niewątpliwie jest aktorstwo, Meghan chętnie urządzała prywatne przyjęcia, w czasie których to ona gotowała. Spotkania z przyjaciółmi były jej potrzebne jak tlen. Lubiła otaczać się lokalnymi gwiazdami - naokoło niej kręciły się gwiazdy kanadyjskiego sportu, serialowe aktorki, reporterki lokalnych stacji telewizyjnych.

Teraz najpewniej będzie mierzyła nieco wyżej.