Meghan Markle wróci do Hollywood? Aktorka intensywnie szuka agenta. Miałby ją reprezentować i pomagać w karierze

Meghan Markle chce ponownie grać w filmach i serialach, aby uzyskać niezależność finansową. Ostatnio podjęła pewne kroki, które pomogą wrócić jej do Hollywood.

Meghan Markle dwa lata temu porzuciła aktorstwo na rzecz wstąpienia do rodziny królewskiej i ślubu z księciem Harrym. Po ogłoszeniu informacji, że wraz z mężem zrzekają się książęcych obowiązków może wreszcie powrócić na plan filmowy. Harry bardzo jej kibicuje i zachęca do rozwijania talentu aktorskiego. 

Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa:

Zobacz wideo

Aktorka poszukuje teraz osoby, która pomogłaby jej zabłysnąć w Hollywood. Para pracuje nad uzyskaniem niezależności finansowej, a angaż dla Meghan pomógłby ich budżetowi. 

Meghan Markle szuka agenta

Meghan myśli na poważnie o powrocie na plan filmowy. "US Weekly" donosi, że gwiazda "Suits" poszukuje osoby, która mogłaby ją reprezentować przy pracy nad różnymi projektami.

Meghan aktywnie szuka. Może to być menadżer lub agent. Kontaktuje się z ludźmi, aby znaleźć kogoś, kto mógłby ją reprezentować w przyszłości - informuje źródło "US Weekly".

Książę Harry bardzo kibicuje żonie i zachęca ją, by w wolnych chwilach pracowała nad głosem, pisała, produkowała i reżyserowała. Gdy pojawił się z Meghan na europejskiej premierze filmu "Król Lew" podobno próbował załatwić pracę żonie, rozmawiając z Jay-Z i Beyonce

Brytyjskie media informują, że Meghan ma zacząć współpracę z Disneyem. Gwiazda miałaby podkładać głos w filmie animowanym.

Aktorka porzuciła w 2017 roku grę w serialu "Suits", gdzie wcielała się w młodą prawniczkę. Do czasu poślubienia księcia mieszkała i pracowała w Vancouver. Przygodę na planie filmowym rozpoczęła w 2005 roku, ale jej kariera nie była szczególnie spektakularna. Grała głównie postaci drugoplanowe, a sławę przyniósł jej angaż w serialu o prawnikach.

DK