Katarzyna Cichopek pokazała, jak powstaje jej serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość". Niby naturalny makijaż, a tak dużo pracy

Serial "M jak miłość" nadal szczyci się ogromną popularnością, choć na antenie jest 20 lat. Katarzyna Cichopek wciela się w jedną z głównych postaci - Kingę Zduńską. Teraz pokazała w przyspieszeniu, jak przygotwywana jest do roli.

Katarzyna Cichopek na swoim instagramowym profilu pokazała, jak powstaje jej serialowa postać Kinga. Przypomnijmy, że Kasia w "M jak miłość" gra od samego początku, czyli od debiutu serialu w 2000 roku. 

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazuje, jak powstaje Kinga Zduńska

W filmiku opublikowanym na InstaStrory aktorki możemy zobaczyć, jak powstaje makijaż i fryzura serialowej postaci. Choć make-up wygląda na naprawdę delikatny, to, jak się okazuje, zrobienie go zajmuje naprawdę dużo czasu. Aktorki na planie muszą mieć nieskazitelną cerę, która przede wszystkim nie może się "świecić". Wymaga to wielu warstw podkładu i pudru, zatem przygotowanie naturalnego makijażu w rzeczywistości trwa bardzo długo. 

Podobnie jest z fryzurą, która na planie musi się utrzymywać się przez wiele godzin. Serialowa Kinga zazwyczaj nosi włosy związane w kucyk, na pozór jedną z najprostszych fryzur, jednak stworzenie idealnego upięcia również nie jest najłatwiejsze.

Zobaczcie filmik z przygotowań:

Zobacz wideo

Dodatkowo Kasia pokazała wideo, na którym widzimy kulisy kręcenia kolejnych odcinków. Niestety, nie wiemy, kiedy one będą wyemitowane, ale możemy zobaczyć, że zdjęcia powstają w Kazimierzu Dolnym, w którym mieści się bistro Kingi Zduńskiej.

Serial "M jak miłość" mimo trwania dwóch dekad nie przestaje zaskakiwać widzów. W najbliższym odcinku, który będziecie mogli zobaczyć 11 lutego, po długich poszukiwaniach odnalezione będzie ciało zamordowanego Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowskiego). W sprawę zaangażuję się nawet Kamil (Artur Bosak). 

 Będziecie oglądać?

BO