"M jak Miłość". Z serialem żegna się znana gwiazda. Obecnie ten wątek jest jednym z najciekawszych!

"M jak Miłość". Przykre wieści dla fanów Sławka Uniatowskiego. Grany przez niego Leszek Krajewski wylatuje do Ameryki.

Fani "M jak Miłość" nie będą pocieszeni. Z serialem żegna się - przynajmniej na jakiś czas - Sławek Uniatowski. Choć wokalistka dołączył do obsady zaledwie rok temu, jego kariera aktorska póki co dobiega końca. Co wydarzy się w życiu serialowej Asi (Barbara Kurdej-Szatan) po wylocie Leszka?

"M jak Miłość". Sławek Uniatowski odchodzi z serialu

Życie Krajewskiego w ostatnich tygodniach było bardzo burzliwe. Przyleciał do Polski, zakochał się w Joannie, a później... dowiedział się, że jego była partnerka jest w ciąży. W ostatnich odcinkach dowiedzieliśmy się jednak, że Nina (Agnieszka Judycka) poroniła. Leszek załamał się i szukał pocieszenia u Chodakowskiej. Ta jednak konsekwentnie trzyma się swojej decyzji i nie chce do niego wrócić. Kiedy więc Krajewski dowie się, że firma jego ojca jest zadłużona, stwierdzi, że to czas, by zostawić wszystkie problemy i wyleci z kraju.

Jak donosi jednak "Super Express", twórcy "M jak Miłość" nie żegnają się z Uniatowskim na zawsze. Ponoć zostawili mu wolną rękę, dlatego nie uśmiercają jego bohatera. 

(...) produkcja zostawia mu otwartą furtkę i niewykluczone, że Uniatowski kiedyś wróci - informuje tabloid.

Jak myślicie, jak potoczą się dalsze losy Chodakowskiej? Czy znajdzie szczęście u Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg)?

 CW

Podczas finału "Tańca z Gwiazdami" Barbara Kurdej-Szatan skomentowała dla nas plotki na temat odejścia z "M jak Miłość". Posłuchajcie, co powiedziała"

Zobacz wideo
Więcej o: