Teresa Lipowska chce zamieszkać w domu opieki. "Tu są moje koleżanki"

Teresa Lipowska niezależnie od wieku jest aktywna zawodowo. Jednak zdaje sobie sprawę, że nie zawsze tak będzie. Okazuje się, że aktorka ma sprecyzowane plany na przyszłość.

Teresa Lipowska udzieliła wywiadu dla magazynu "Super Express", w którym opowiada o swoich planach na przyszłość. Nie wyklucza również, że zamieszka w domu opieki.

Teresa Lipowska zamieszka w domu opieki

Aktorka słynąca z serialu "M jak miłość" nie może narzekać na nudę. Mimo wieku (ma 83 lata) jest aktywna zawodowo i pełna energii:

Ciepłe kapcie to nie dla mnie - przyznała.

W szczerym wywiadzie wyznała również, że zdaje sobie sprawę, że starość dotknie każdego. Dlatego postanowiła, że gdy będzie potrzebować opieki zamieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie obecnie jest ambasadorem. Powodem tej decyzji jest fakt, że właśnie tam aktorka ma najbliższe osoby:

Tu są moje koleżanki, Żenia Herman i Zofia Kucówna. Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia. Przyjeżdżam tu z ogromną sympatią. Jest tutaj z kim porozmawiać. [...] Tu jest najpiękniej i jest kulturalnie - przekonuje.

Choć Teresa Lipowska ma nadzieję, że do końca swoich dni będzie mieć siłę, aby móc sama się sobą zająć, to woli zabezpieczyć swoją przyszłość. Jak sama mówi "nigdy nic nie wiadomo".

My życzymy aktorce dużo zdrowia.

BO

Oni odeszli z 'M jak Miłość'.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.