Jennifer Aniston pokazała trik, dzięki któremu uniknęła zagnieceń sukienki na SAG Awards. "To trudniejsze, niż się wydaje". Fani zachwyceni

Jennifer Aniston dodała zdjęcie na Instagramie, na którym zdradza swój sposób na to, żeby nie pognieść sukienki. Dzięki temu na gali SAGS 2020, czyli Nagród Gildii Aktorów Ekranowych, wyglądała perfekcyjnie.
Zobacz wideo

Za nami kolejna ceremonia Screen Actors Guild Awards 2020, podczas której rozdano nagrody przyznawane przez członków Gildii Aktorów Ekranowych w dziedzinie filmu i telewizji. Najwięcej emocji wzbudzili Jennifer Aniston i Brad Pitt, którzy nie szczędzili sobie czułości, przez co ożyły plotki o ich powrocie. Oboje prezentowali się bardzo elegancko. Teraz aktorka zdradziła swój trik, dzięki któremu jej kreacja nie pogniotła się podczas podróży na galę.

Jennifer Aniston wie, jak nie pognieść sukienki

Jen miała na sobie białą, satynową kreację Christiana Diora, autorstwa Johna Galliano. Długa, obcisła sukienka podkreśliła jej świetną figurę. Aktorka prezentowała się świetnie! Dopiero po ceremonii zdradziła, co zrobiła, żeby uniknąć zagnieceń podczas drogi samochodem. Na zdjęciu, jakie znalazło się na profilu na Instagramie Jennifer, aktorka... leży na tylnym siedzeniu.

Żadnych zmarszczeń... To trudniejsze, niż się wydaje - napisała.

Aktorka udostępniła też kolejne ujęcie. Tym razem przedstawiło chwilę po zakończeniu gali, kiedy wróciła już do domu i zdjęła suknię. Na zdjęciu obok kreacji znalazła się także nagroda indywidualna , jaką zdobyła Jen za rolę w serialu "The Morning Show". Internauci nie ukrywali swoich emocji w komentarzach.

Jesteś definicją klasy, elegancji i piękna. Gratuluję.
Kocham ten sposób.
To zdjęcie jest przesłodkie - piszą.

Wydaje się, że nie była to najbardziej wygodna pozycja, jednak czego się nie robi dla wizerunku!

AW

Więcej o: