Książę William zdobył się na romantyczny gest wobec Kate. Publicznie podarował jej różę. Specjalistka od mowy ciała: Opuscił gardę i flirtował z żoną

Księżna Kate i książę William wracają do swoich obowiązków po wybuchu "Megxitu". Podczas środowej wizyty w Bradford książę zaskoczył wszystkich czułym gestem skierowanym w stonę swojej żony. Specjalistka od mowy ciała wyjaśniła jego zachowanie.

Księżna Kate i książę William odwiedzili wczoraj Bradford, wracając tym samym do swoich obowiązków po kryzysie związanym z "Megxitem". Książęca para spotkała się z ciepłym przyjęciem i tradycyjnie poświęciła nieco swojej uwagi przybyłym na spotkanie tłumom. Tym razem ich zachowanie nieco odbiegało od tego, do czego zdążyli nas przyzwyczaić.

Książę William wręczył księżnej Kate różę

Książęca para przywitała się ze zgromadzonymi mieszkańcami, uśmiechając się i machając w ich kierunku. W pewnym momencie książę William pozwolił sobie na drobny flirt skierowany w stronę żony. Ku uciesze tłumu, podarował jej białą różę. Następca tronu wyjął ją z większego bukietu, który para otrzymała podczas wizyty.

 

Jak gest księcia Williama odczytuje ekspert?

Księżna KateKsiężna Kate AP

Ekspertka od mowy ciała, Judi James, przeanalizowała dla serwisu "DailyMail" zachowanie księcia Williama. Nie ma wątpliwości, że nastąpiła znacząca zmiana w jego odnoszeniu się do żony:

Ten romantyczny gest jest jasnym sygnałem, że książęca para cieszy się ze spotkania z mieszkańcami podczas sprawowania swoich książęcych obowiązków.

Specjalistka dodała, że książęca para był nieco bardziej otwarta niż zazwyczaj, co szczególnie tyczy się księcia Williama, który zwykle jedynie nieśmiało macha i uśmiecha się do wiwatujących tłumów. Tym razem wdał się on również w krótkie rozmowy ze zgromadzonymi na spotkaniu mieszkańcami. Początek spotkania nie był jednak tak "szalony" - Kate i William podeszli do tłumu niepewni tego, jak zostaną przywitani. Dopiero jawna akceptacja ze strony fanów dodała im odwagi:

William opuścił nawet gardę i flirtował z żoną. Jego zachowanie w stosunku do tłumu, zważywszy na humor i gestykulację, sugeruje, że znów czuje się pewnie.

Mowa ciała następcy tronu ujawnia więc, że pomimo ostatnich perturbacji w rodzinie królewskiej, zwanych na wzór "brexitu" "Megxitem", książę William jest pewny siebie. To niewątpliwie dobra wiadomość!

JP

Zobaczcie dziwne zachowania książęcej pary:

Zobacz wideo