Książę William zdobył się na romantyczny gest wobec Kate. Publicznie podarował jej różę. Specjalistka od mowy ciała: Opuscił gardę i flirtował z żoną

Księżna Kate i książę William wracają do swoich obowiązków po wybuchu "Megxitu". Podczas środowej wizyty w Bradford książę zaskoczył wszystkich czułym gestem skierowanym w stonę swojej żony. Specjalistka od mowy ciała wyjaśniła jego zachowanie.

Księżna Kate i książę William odwiedzili wczoraj Bradford, wracając tym samym do swoich obowiązków po kryzysie związanym z "Megxitem". Książęca para spotkała się z ciepłym przyjęciem i tradycyjnie poświęciła nieco swojej uwagi przybyłym na spotkanie tłumom. Tym razem ich zachowanie nieco odbiegało od tego, do czego zdążyli nas przyzwyczaić.

Książę William wręczył księżnej Kate różę

Książęca para przywitała się ze zgromadzonymi mieszkańcami, uśmiechając się i machając w ich kierunku. W pewnym momencie książę William pozwolił sobie na drobny flirt skierowany w stronę żony. Ku uciesze tłumu, podarował jej białą różę. Następca tronu wyjął ją z większego bukietu, który para otrzymała podczas wizyty.

Jak gest księcia Williama odczytuje ekspert?

Księżna KateKsiężna Kate AP

Ekspertka od mowy ciała, Judi James, przeanalizowała dla serwisu "DailyMail" zachowanie księcia Williama. Nie ma wątpliwości, że nastąpiła znacząca zmiana w jego odnoszeniu się do żony:

Ten romantyczny gest jest jasnym sygnałem, że książęca para cieszy się ze spotkania z mieszkańcami podczas sprawowania swoich książęcych obowiązków.

Specjalistka dodała, że książęca para był nieco bardziej otwarta niż zazwyczaj, co szczególnie tyczy się księcia Williama, który zwykle jedynie nieśmiało macha i uśmiecha się do wiwatujących tłumów. Tym razem wdał się on również w krótkie rozmowy ze zgromadzonymi na spotkaniu mieszkańcami. Początek spotkania nie był jednak tak "szalony" - Kate i William podeszli do tłumu niepewni tego, jak zostaną przywitani. Dopiero jawna akceptacja ze strony fanów dodała im odwagi:

William opuścił nawet gardę i flirtował z żoną. Jego zachowanie w stosunku do tłumu, zważywszy na humor i gestykulację, sugeruje, że znów czuje się pewnie.

Mowa ciała następcy tronu ujawnia więc, że pomimo ostatnich perturbacji w rodzinie królewskiej, zwanych na wzór "brexitu" "Megxitem", książę William jest pewny siebie. To niewątpliwie dobra wiadomość!

JP

Zobaczcie dziwne zachowania książęcej pary:

Więcej o:
Komentarze (137)
Książę William zdobył się na romantyczny gest wobec Kate. Publicznie podarował jej różę. Specjalistka od mowy ciała: Opuscił gardę i flirtował z żoną
Zaloguj się
 • hen-live

  Oceniono 37 razy 29

  Ma szczęście że nie jest w Polsce. U nas poseł z drabinki deweloper z Żoliborza nazwał białe róże symbolem nienawiści.Może nawet był by potraktowany paralizatorem przez policję polityczną.

 • Gość: PlotekLover

  Oceniono 32 razy 20

  Wręczył jej różę a ona uciekła wzrokiem w bok.. Mnie ten widok zasmucił

 • Gość: gość

  Oceniono 52 razy 20

  hahaha błagam was. Te hymny pochwalne na ich cześć są żałosne. Dał kwiatka to ok ale czemu od razu robić taką aferę?

 • Gość: MB

  Oceniono 14 razy 8

  Nie za dużo o tych krulewnach?:D Po 10 informacji dziennie o brytyjskim dworze... obsesję macie?

 • Gość: !

  Oceniono 30 razy 8

  Smutne jest to, że za każdym razem kiedy on okaże jej trochę uwagi to ona patrzy na niego jak na bóstwo. Bo on ją zwyczajnie olewa przez większość czasu. I nie zaczynajcie nawet z protokołem, ten sam protokół obowiązuje Karola i Kamilę a oni okazują sobie więcej uczuć

 • sselrats

  Oceniono 6 razy 6

  Tylko dlaczeog brytyjscy rojalsi publikuja to w mediach USA?

 • Gość: Hala

  Oceniono 11 razy 5

  Oni są sztuczni i jednocześnie żałośni ..życie w klatce.

 • pritchard

  Oceniono 5 razy 5

  Łamiąca wiadomość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX