Księżna Kate na pierwszym wyjściu po "Megxicie". Zmartwiona? Nic podobnego. Błyszczała w pięknej stylizacji

Księżna Kate i książę William wrócili do pracy po świątecznej przerwie. W środę odwiedzili Yorkshire, gdzie zaangażowali się w projekt zacieśniania więzów między dziadkami a wnukami. Kate nie wyglądała na zdenerwowaną ostatnimi wydarzeniami na dworze.

Księżna Kate nie angażowała się w ostatnie wydarzenia związane z odejściem Harry'ego i Meghan z brytyjskiego dworu. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii nie brała udziału w kryzysowym spotkaniu u Królowej, do prasy nie przedostały się też żadne przecieki na temat jej zdania o całej aferze. Na najnowszych zdjęciach księżnej Cambridge również nie widać, by sytuacja wpłynęła na jej nastrój.

Kate i William na pierwszym wspólnym wyjściu od "Megxitu"

Książęca para pojawiła się w środę w Yorkshire. Odwiedzili tam stowarzyszenie, które pomaga zacieśniać więzi między dziadkami, a ich wnukami. Na Kate i Williama czekał tłum fanów, którzy wiwatowali na ich cześć. William nie przestawał się uśmiechać, a Kate radośnie machała do zebranych.

Księżna prezentowała się jak zawsze perfekcyjnie. Ubrana była w długi płaszcz khaki od Alexandra McQueena, w dłoni trzymała modną, małą torebkę marki Aspinal, a do całości dobrała czarne czółenka Gianvito Rossi. Dziennikarze "Daily Maila" dostrzegli, że pod spodem miała sukienkę z Zary.

Myślicie, że Kate robi dobrą minę do złej gry i umiejętnie przykrywa ostatnie stresy uśmiechem? A może faktycznie odetchnęła po odejściu szwagra i jego żony z dworu?

Myślicie, że życie Williama i Kate jest usłane różami? Wcale nie mają tak łatwo!

jm

Więcej o:
Komentarze (150)
Księżna Kate na pierwszym wyjściu po "Megxicie". Zmartwiona? Nic podobnego. Błyszczała w pięknej stylizacji
Zaloguj się
 • Gość: ityle

  Oceniono 56 razy 18

  Oni są profesjonalni w swoim fachu i w przeciwieństwie do Harry'ego, że już o jego żonce nie wspomnę, nie będą łkać publicznie czy też uzewnętrzniać swego rozczarowania.

 • Gość: Ktoś

  Oceniono 22 razy 12

  Nudno, ale ok. Trudno stylizowac kobiete bez ust, piersi i bioder. Ramiona ma za to bardzo wydatne, wiec wojskowy styl w sam raz :)

 • Gość: asdasdad

  Oceniono 36 razy 10

  Plane Jane jak to ją nazywają brytyjczycy.
  Nudna jak flaki, ubrana jak ciotka klotka no i drepcze z tyłu za Williamem, a on ma ją gdzieś, ma ciekawego rozmówcę u boku. jeju jeju....

 • Gość: Am.

  Oceniono 19 razy 9

  Kate jest szczęśliwa, że ładniejsza się wyprowadzi.

 • Gość: Iwa

  Oceniono 23 razy 9

  Żal mnie Meghan, bardzo Jej Anglicy dokuczyli a teraz mają czelność jeszcze Jej decyzję oceniać, no i oczywiście jak zawsze negatywnie.

 • Gość: Wróżka

  Oceniono 9 razy 7

  Autor! Autor! Autor! Bo publika jest zachwycona jego niekwestionowanym talentem odczytywania nastrojów Kaśki z najnowszych zdjęć! Ja tam dedukuję, że są w drodze do dentysty bo ja boli ząb.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX