Księżna Kate na wczorajszym spotkaniu miała na sobie piękną sukienkę. Okazuje się, że to kreacja z Zary. Kupicie ją na wyprzedaży

Księżna Kate w towarzystwie księcia Williama pojawiła się w środę w Yorkshire. Było to ich pierwsze oficjalne wyjście po "Megxicie" i nie da się ukryć, że wszystkie oczy były skierowane w stronę Middleton. 38-latka bowiem zachwyciła stylizacją.

W ciągu ostatnich kilku tygodni księżna Kate i książę William żyli w cieniu skandali w rodzinie królewskiej. Meghan Markle i książę Harry postanowili wycofać się z oficjalnych obowiązków i opuścić dwór. Wydaje się, że pozostała część rodziny wraca już do swoich codziennych zadań, ale wzbudza to ogromne zainteresowanie prasy.

Zobacz wideo

Księżna Kate w taniej stylizacji

Książę William i księżna Kate pojawili się w środę w Yorkshire, gdzie odwiedzili stowarzyszenie, które pomaga zacieśniać więzi między dziadkami, a ich wnukami. Middleton od razu zwróciła uwagę wszystkich, bo jak zwykle prezentowała się pięknie. Jednak to nie płaszcz khaki od Alexandra McQueena spodobał się jej fanom najbardziej.

Księżna postanowiła wykorzystać w swojej stylizacji płaszcz od znanego projektantka i sukienkę z sieciówki. Miała na sobie czarno-białą sukienkę w kratę, którą w Zarze można było kupić za 89.99 funtów. Jednak marka postanowiła przecenić kreację na 15,99 funtów! Jak możecie się domyślić, została wyprzedana w ciągu kilku godzin.

Sukienka księżnej KateSukienka księżnej Kate zara.com, EastNews

KB