Beata Pawlikowska wspomina małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim. "Jestem mu wdzięczna"

Beata Pawlikowska kilka dni temu świętowała swoje zaręczyny, a w rozmowie z jednym z tabloidów zebrało jej się na wspomnienia byłego małżeństwa z Wojciechem Cejrowskim.

Beata Pawlikowska ponownie wyjdzie za mąż. Podróżniczka z początkiem roku pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od swojego ukochanego Danny'ego Murdocka. To nowojorski prawnik, którego poznała kilka lat temu podczas jednej ze swoich dalekich podróży. Para szybko się w sobie zakochała i po kilku miesiącach zamieszkała razem w Warszawie. Jak się okazuje, Beata Pawlikowska wciąż wspomina swoje pierwsze, nieudane małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim i to całkiem dobrze. 

Beata Pawlikowska o związku z Cejrowskim

Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski byli razem przez 10 lat. W 2004 roku ich małżeństwo się rozpadło i kilka lat później podróżniczka udzieliła wywiadu magazynowi "VIVA!", gdzie niezbyt pochlebnie wypowiadała się na temat ich relacji. Wspominała, że nigdy nie akceptowała jego poglądów, a on nie lubił jej książek. 

Okazuje się, że po latach Beata Pawlikowska nabrała nieco dystansu do całej sprawy i zdecydowanie lepiej wspomina teraz tamten czas. W rozmowie z "Faktem" powiedziała, co sądzi na temat swojego byłego męża. 

Szanuję go i życzę mu wszystkiego co najlepsze. Nie mam już przykrych wspomnień. Wprost przeciwnie, jestem mu wdzięczna dlatego, że poszłam za tym, co czułam w sercu i mogłam dzięki rozstaniu poznać i zrozumieć siebie. Zawsze będę Wojtka szanować- podsumowuje. 

Jak możemy zaobserwować, czas leczy rany. 

Cejrowski zawieszony w 'Minęła dwudziesta'. Ale zanim zapadła decyzja, nie raz zdążył się popisać. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG