Orlando Bloom zachował szkielet swojego przyjaciela. Szczątki i penis ukochanego zdobią wnętrze domu. "Co wieczór mogę mu powiedzieć dobranoc"

Orlando Bloom tak bardzo kochał swojego kundelka, że pozostawił sobie jego szczątki jako pamiątkę. Szkielet i penis zwierzaka zdobią wnętrze jego domu.

Orlando Bloom uwielbia zwierzęta, a utrata ukochanego kundelka o imieniu Sidi wstrząsnęła aktorem. Gwiazdor nie chciał pochować pupila, dlatego zdecydował się na inne - dość niestandardowe - rozwiązanie.

Orlando Bloom trzyma w domu szkielet psa

Aktor był tak zrozpaczony utratą psiego przyjaciela, że podjął wyjątkowe środki, żeby zachować go przy sobie. Skontaktował się z firmą, która wypreparowała kości psa i umieściła je na podeście. Teraz szkielet czworonoga zdobi wnętrze jego mieszkania - podobnie, jak można to zobaczyć w muzeum. Kilka lat temu aktor pokazał, jak wyglądają szczątki psa w jego domu. 

Najlepszy przyjaciel... Kiedy nie możesz odpuścić - napisał wtedy Orlando.  
 

Na tym jednak się nie skończyło. Firma wykonująca usługę dla aktora zapytała, czy chce pozostawić części intymne psa, podaje The Mirror. Odpowiedź aktora jest dość zaskakująca:

Zapytali mnie, czy chcę zatrzymać penisa. Jak myślisz, co powiedziałem? Tak! Właściwie nie wygląda to estetycznie, więc trzymam to z boku - powiedział aktor.

Orlando Bloom co wieczór życzy dobrej nocy szkieletowi

Celebryta zdaje sobie sprawę, że to dość nietypowe zachowanie:

Wiem, że dla niektórych ludzi może to brzmieć trochę dziwnie, ale to jest gustownie zrobione. Co wieczór mogę mu powiedzieć dobranoc - stwierdził Bloom.

Na szczęście, aktor ma już nowego najlepszego psiego przyjaciela. Często chwali się kędzierzawym pupilem na Instagramie. No cóż, jedni zachowują ulubione zabawki zwierzaka, inni zdjęcia, a Orlando zostawił szkielet. Można i tak!

DK

ZOBACZ: Pies może uczynić życie nie tylko piękniejszym, ale i dłuższym

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.