Zoe Kravitz pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. Na przyjęciu nie zabrakło koleżanek z obsady "Wielkich kłamstewek"

Zoe Kravitz opublikowała na Instagramie zdjęcia ze ślubu. Na imprezie nie zabrakło największych gwiazd show-biznesu.

Zoe Kravitz i Karl Glusma 29 czerwca wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w Paryżu, w posiadłości ojca aktorki Lenny'ego Kravitza. Gwiazda "Wielkich kłamstewek" w ramach podsumowania 2019 roku zamieściła niepublikowane dotąd zdjęcia z wesela. 

Zoe Kravitz opublikowała nowe zdjęcia z wesela

Ślub był zorganizowany w bajecznym klimacie. Zoe Kravitz miała na sobie prostą sukienkę z obniżonym stanem, szeroką spódnicę baletnicy, która nie dotykała ziemi. Aktorka postawiła na delikatny makijaż, a włosy związała w niskiego koka. Dodatkiem do tej stylizacji była biała opaska z kokardką na środku, niewielkie perłowe kolczyki i białe buty na niskim obcasie. 

 

W tym wyjątkowym dniu gwieździe towarzyszyły koleżanki z serialu HBO "Wielkie kłamstewka", Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Laura Dern. Na czarno-białych zdjęciach zostali uwiecznieni także Jason Momoa, aktor z serialu "Gra o tron" i piosenkarka Alicia Keys.

 

Karl oświadczył się Zoe w lutym 2018 roku. W maju 2019 roku para powiedziała sobie "tak" tylko w obecności urzędnika. Później zorganizowała wystawną paryską uroczystość. 

DK

Ostatnio Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat wzięli ślub. Wybranka piłkarza pokazała drugą kreację ślubną i obrączkę

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.