Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Już nie będzie jej ukrywać? Trenerka zrobiła córce śliczne zdjęcie na wakacjach

Anna Lewandowska przebywa obecnie na wakacjach i dzieli się z fanami pięknymi zdjęciami. Na najnowszym uchwyciła Klarę.

Anna Lewandowska już niedługo przywita na świecie swoje drugie dziecko. Teraz jednak wyleciała z rodziną na wakacje, by nieco się zrelaksować. Stale ma jednak kontakt z fanami za pośrednictwem Instagrama. Publikuje tam wiele zdjęć bliskich. W środę na InstaStories pojawiła się wyjątkowa fotografia Klary, na której widać połowę twarzy dziewczynki. 

Anna Lewandowska pokazała Klarę

Lewandowscy od zawsze chronili swoją prywatność. Podobnie jest z wizerunkiem córki, którego od ponad dwóch lat nie ujawnili. Zdarza się jednak, że opublikują zdjęcia, na których widać przynajmniej część twarzy Klary. Właśnie taką fotografię Anna zamieściła teraz na instagramowej relacji. 

Klara LewandowskaKlara Lewandowska screen InstaStories / @annalewandowskahpba

Dziewczynka naprawdę urosła i ma całkiem długie włosy. Widać, że jest zachwycona wyjazdem i razem z mamą chętnie ćwiczy, co wnioskujemy po opisie, jaki trenerka zamieściła nad zdjęciem. 

Workout with my little girl (tłum. red. Ćwiczenia z moją małą dziewczynką).

Myślicie, że Anna i Robert kiedyś zdecydują się na ujawnienie wizerunku Klary? Wiele gwiazd przecież to robi. Warto wspomnieć chociażby o Sarze Boruc, która z chęcią dzieli się uroczymi ujęciami swojego małego Noah. 

CW

Anna Lewandowska z Klarą na treningu. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.