Ciężarna Anna Lewandowska dodała selfie bez makijażu. Fani nie mogą wyjść z podziwu. "Oczka pięknie wyspane, a buzia śliczna, wypoczęta"

Anna Lewandowska przebywa obecnie na wakacjach i chwali się kolejnymi zdjęciami. W niedzielę pokazała goły brzuch, a w poniedziałek rano powitała wirtualnych znajomych selfie bez makijażu.

Anna Lewandowska ostatnie dni tego roku postanowiła spędzić na wakacjach. Razem z Robertem i Klarą wyleciała z Niemiec i na rajskiej plaży regeneruje siły przed nowymi wyzwaniami, a przede wszystkim przed rozwiązaniem. Na Instagram - na bieżąco - wrzuca piękne zdjęcia. Do ostatniego zapozowała bez makijażu

Anna Lewandowska w naturalnej wersji

Nic tak nie intryguje internautów, jak zdjęcia gwiazd bez makijażu. W ten ostatni poniedziałek roku trenerka postanowiła przywitać się z fanami, wrzucając selfie, do którego zapozowała na plaży bez makijażu. 

 

Widać, że Anna ma delikatnie zmoczone włosy, więc mniemamy, że chwilę przed zrobieniem zdjęcia pluskała się w wodzie. Urzekają szeroko otwarte, niebieskie oczy. Fani nie szczędzili pozytywnych komentarzy. 

Oczka pięknie wyspane, a buzia, śliczna wypoczęta.
Jesteś taka piękna, masz piękne oczy, spojrzenie i uśmiech.
Piękna naturalna kobieta!

Trudno nie zgodzić się z obserwatorami. Anna, która jest obecnie w piątym miesiącu ciąży, wręcz kwitnie! Czekamy na więcej fotek. 

CW

Anna Lewandowska na treningu z Klarą.

 
Więcej o: