Gwiazdy w sylwestrowych kreacjach. Lewandowscy boso, a Socha w seksownej mini. Jednak to suknia Ferenstein-Kraśko kradnie show

Gwiazdy postanowiły pożegnać 2019 rok w pięknym stylu. Tylko zobaczcie ich sylwestrowe kreacje. Która podoba wam się najbardziej?
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy sylwestra spędzą w ciepłych krajach. Para razem z Klarą wyjechała bowiem na wakacje. W tym roku oboje postawili na luźne stylizacje. Trenerka wybrała czarną, ażurową długą sukienkę, a piłkarz pochwalił się zdjęciem w białej koszuli i szortach. Trudno nie zauważyć, że oboje są na bosaka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

????

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Gru 31, 2019 o 7:42 PST

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Fot. Instagram/ malgosia_socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha postawiła natomiast na kusą i odważą sukienkę, która przepięknie się mieni. Do tego ciemne rajstopy z ozdobnymi tłoczeniami i ciemny szal. Bosko!

Karolina Ferenstein-Kraśko Karolina Ferenstein-Kraśko Fot. karolinaferenstein_krasko/Instagram

Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko wybrała na zakończenie 2019 roku romantyczną i zwiewną suknię w błękitnym odcieniu. Jak z bajki. 

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Fot. Instagram/ chodakowskaewa

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska może pochwalić się fantastyczną sylwetką, dlatego wybrała kreację, która odsłoniła brzuch. Uroku dodały stylizacji długie kozaki. Trenerka zrezygnowała natomiast z biżuterii. W jej miejsce pojawiła się srebrna kopertówka. 

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Fot. Instagram/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska na sylwestrowej zabawie pojawiła się natomiast w długiej, białej sukni z wycięciem na udzie. Do tego białe szpilki. Klasa. 

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio Fot. Instagram/ klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio również pochwaliła się sylwestrową kreacją. Aktorka pokazała się fanom w dopasowanej 'małej czarnej', której największą ozdobą jest ogromna, srebrna kokarda na piersiach. Ładnie?

Kinga Rusin Kinga Rusin Fot. Instagram/kingarusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin to klasa sama w sobie. Dziennikarka na sylwestra wybrała się więc w dopasowanej białej sukni.

Dominika Gwit Dominika Gwit Fot. Instagram/dominikagwit

Dominik Gwit

Dominika Gwit bawi się na balu w jednej z warszawskich restauracji. Aktorka na tę okazję wybrała długą i niezwykle elegancką suknię. 

Tamara Gonzalez Perea Tamara Gonzalez Perea Fot. Instagram/macademiangirl

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea również postawiła na dopasowaną i mieniącą się się suknię. 

Eva Minge Eva Minge Fot. Instagram/eva_minge

Eva Minge

Eva Minge nie kupowała na sylwestra nowej kreacji. Złotą i niezwykle kusą sukienkę miała już na sobie w 2013 roku. Jak przyznaje - 'Z szafy trzeba umieć wyjąć'. 

Ewa Mrozwoska Ewa Mrozwoska Fot. ewamrozowska.makeup/isnagram

Ewa Mrozwoska

Ewa Mrozwoska z 'Gogglebox' także uległa sylwestrowemu szaleństwu. Nowy rok powita w srebrnej sukni z długim rękawem. Uwagę zwraca też piękne uczesanie celebrytki. Delikatne fale to zawsze dobry wybór. 

Ola Nowak Ola Nowak Fot. Instagram/ola_nowak

Ola Nowak

Ola Nowak na imprezie pojawiła się w czerwonej sukience wysadzanej kryształkami. Trzeba przyznać, że to odważna stylizacja. 

AG