Sylwester TVP odbędzie się w tym roku pod hasłem "Sylwester Marzeń" i będzie transmitowany na antenie TVP 2. Wystąpią największe gwiazdy polskie i zagraniczne.
Impreza organizowana przez Telewizję Polską odbędzie się kolejny raz w Zakopanem. Niespodzianką będzie występ aktorki i piosenkarki Natalii Oreiro. Jak dziś wygląda gwiazda "Zbuntowanego Anioła"? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!
Nowy Rok na scenie w Równi Krupowej przywitają także: Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Radek Liszewski i zespół Weekend, Chico and the Gipsys, Pupo, Modern Talking, Bayer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Milano, Jorgus, Playboys, Domenico Modugno, Maryla Rodowicz, Gromee, Golec uOrkiestra, Stefano Terrazzino, Viki Gabor i Roksana Węgiel.
Zespół Kombi w Zakopanem wystąpi bez Grzegorza Skawińskiego, ale za to z pierwszym liderem zespołu Sławomirem Łosowskim.
Imprezę poprowadzą: Rafał Brzozowski, Marcelina Zawadzka, Aleksander Sikora, Norbi, Robert Karpowicz (prezenter Radia Zet) oraz Ida Nowakowska. Transmisja w Telewizyjnej Dwójce rozpocznie się o godz. 19:55.
Wybieracie się do Zakopanego w sylwestra?
DK
ZOBACZ: Stylizacje gwiazd na ramówce TVP. Stylizacje młodych influencerów [Trend Challenge]