Barbara Kurdej-Szatan radzi, jak bawić się w sylwestra. Trzeba pić dużo pewnego płynu. "Bez tego ani rusz!"

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak przygotować się na całonocną imprezę sylwestrową. Recepta aktorki na udaną zabawę jest bardzo prosta: trzeba dużo pić.

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi w tym roku sylwestra organizowanego przez telewizję Polsat w Chorzowie. Aktorka podzieliła się radami, jak dobrze bawić się w sylwestrową noc. 

Barbara Kurdej-Szatan ma sposób na sylwestra

Aktorka w rozmowie z "Faktem" podzieliła się receptą na udaną zabawę. Basia Kurdej-Szatan poleca zjeść przed imprezą, ale klucz do sukcesu leży w odpowiednim nawodnieniu:

Trzeba koniecznie się nastawić na dobrą zabawę. Bez tego ani rusz! Pamiętajmy, żeby dobrze jeść już dzień przed imprezą. Balowanie na pusty żołądek, może się po prostu źle skończyć. I trzeba też pić dużo wody. Nie tylko przed imprezą, ale i w trakcie! Mało kto o tym pamięta, a według mnie to klucz do dobrej zabawy! - powiedziała Basia "Faktowi".

Barbara jest podekscytowana możliwością poprowadzenia sylwestrowej nocy. Przyznała, że uwielbia tego typu imprezy i adrenalinę, która towarzyszy takim wydarzeniom.

Uwielbiam takie wielkie imprezy! Te emocje i adrenalina dają mi wielkiego kopa. Jestem przeszczęśliwa, że spędzę tego sylwestra z Polsatem - stwierdziła aktorka.

Będziecie oglądać sylwestra w telewizji?

DK

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan chciała przeznaczyć nagrodę na cel charytatywny i imprezę

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.