Sylwester Zakopane 2019. Viki Gabor, Zenek Martyniuk i gwiazda światowego formatu. Już wiadomo, kto zaśpiewa podczas Sylwestra Marzeń

Sylwester Marzeń w Zakopanem 2019 zbliża się wielkimi krokami. Stacja TVP zorganizowała więc konferencję, na której ujawniła, jakie gwiazdy zaśpiewają na scenie.

Sylwester 2019/2020 coraz bliżej. Nie jest tajemnicą, że stacja TVP po raz kolejny przygotowuje sylwestrową imprezę w Zakopanem. Sylwester Marzeń odbędzie się na górnej Równi Krupowej, tak jak w zeszłym roku. Najważniejsze jest jednak to, kto pojawi się na scenie.

Sylwester Zakopane 2019. Kto zaśpiewa na scenie?

Telewizja Polska zorganizowała konferencję prasową, podczas której ujawniła, kto wystąpi podczas Sylwestra Marzeń. Oto lista gwiazd:

Zenek Martyniuk i zespół Akcent,

Radek Liszewski i zespół Weekend,

Chico and the Gipsys,

Pupo,

Kombi,

Bajer Full,

Piękni i Młodzi,

Boys,

Jorgus,

Playboys,

Milano,

Domenico Modugno i Maryla Rodowicz,

Golec uOrkiestra,

Stefano Terrazino,

Gromee,

Viki Gabor,

Roksana Węgiel.

W drugi dzień świąt stacja TVP ujawniła także, kto będzie główną gwiazdą imprezy. Okazało się, że to Natalia Oreiro, aktorka,którą wszyscy możecie kojarzyć z hitowej telenoweli emitowanej lata temu - "Zbuntowany Anioł". Można się spodziewać, że Natalia Oreiro zaśpiewa serialowy przebój "Cambio Dolor". Warto dodać, że artystka odwiedzi Polskę po raz czwarty. Natalia była tu już w 2000 i 2002 roku - wtedy zaśpiewała podczas imprezy sylwestrowej TVP. W naszym kraju Natalia była także w 2013 roku.

Imprezę poprowadzą: Rafał Brzozowski, Marcelina Zawadzka, Aleksander Sikora, Norbi, Robert Karpiwicz (prezenter Radia Zet) oraz Ida Nowakowska. Wybieracie się do Zakopanego w sylwestra, a może będziecie oglądać Sylwester Marzeń w telewizji?

KM

Tak kiedyś bawiła się Kinga Rusin podczas sylwestrowej nocy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (13)
Sylwester Zakopane 2019. Viki Gabor, Zenek Martyniuk i gwiazda światowego formatu. Już wiadomo, kto zaśpiewa podczas Sylwestra Marzeń
Zaloguj się
 • valla

  Oceniono 5 razy 5

  ta viki niech lepiej do szkoly pojdzie - swiat przezyje bez jej wycia….

 • Gość: Adi

  Oceniono 4 razy 4

  Viki chyba przed 22. Potem o szklanka pikolo i spać

 • Gość: 😖😖😖

  Oceniono 4 razy 4

  Dla mnie masakra... 😖😖😖

 • Gość: hallo

  Oceniono 6 razy 2

  TVP DISCO POLO DISCO RELAX
  MASAKRA

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  zenek ---swiatowy balon i ten co spiewa z taśmy -- powolutku .

 • Gość: Basti

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Jacku.Czemu co roku to samo

 • Gość: Wert

  Oceniono 5 razy 1

  To disco polo to jakaś kpina

 • Gość: tomekk

  0

  O Kombi juz nikt nie mowi,choc to klasyk...Kurski to jednak urodzony discopolowiec,wiec czemu sie dziwic...ta jego podniecona geba,gdy mowi o Martyniuku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX