TVP ujawniło, kto wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Możemy spodziewać się klasyki i sporej dawki disco polo

Telewizja Polska zorganizuje ponownie Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie nie zabraknie Viki Gabor i Maryli Rodowicz. Kogo jeszcze możemy się spodziewać?

TVP jak co roku zorganizuje sylwestra, który będzie transmitowany na antenie TVP2. Po raz drugi odbędzie się w Zakopanem na Równi Krupowej, a nie, jak początkowo planowano, pod Wielką Krokwią. Warto wspomnieć, że TVN zagości na pl. Bankowym w Warszawie, zaś Polsat na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kogo będziemy mogli usłyszeć u podnóży Tatr?

TVP i Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester Telewizji Polskiej otrzymał nową nazwę. Teraz to Sylwester Marzeń z Dwójką. Podczas imprezy nie zabraknie gwiazd, które znamy od lat, młodych talentów i disco polo. 

Na Równi Krupowej wystąpią młode-zdolne, czyli laureatki Eurowizji Junior - Viki Gabor i Roksana Węgiel. Tegoroczna laureatka zaprezentuje w Zakopanem swój utwór "Superhero". Zobaczymy i usłyszymy wielu wykonawców muzyki disco polo: Weekend, Boys, Milano, Playboys, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijał, Jorrgus, Piękni i Młodzi i Bayer Full. 

W czasie Sylwestra Marzeń z Dwójką nie zabraknie Maryli Rodowicz, która zapowiedziała wystrzałową kreację. 

Z zagranicznych gwiazd zobaczymy włoskiego piosenkarza Pupo, a prosto z Niemiec przybędzie Thomas Anders z zespołem Modern Talking Band. Będziemy gościć także francuski zespól Chico&The Gypsies. 

31 grudnia wystąpią także: Golec uOrkiestra, Gromee, Margaret, Kombi i Stefano Terrazzino. Wydarzenie poprowadzą: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i Rafał Brzozowski. 

Będziecie oglądać TVP2?

DK

Stylizacje gwiazd na ramówce TVP. Stylizacje młodych influencerów [Trend Challenge]

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (19)
TVP ujawniło, kto wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Możemy spodziewać się klasyki i sporej dawki disco polo
Zaloguj się
 • Gość: kisos

  Oceniono 4 razy 4

  pustaki dla pustaków....dziwię się tylko babci Maryli...straciła rozum czy co?

 • timbwolf3

  Oceniono 3 razy 3

  Nie bedzie "Milosc w Zakopanem" za 100 tys zeta z plejbeku ? W tym roku Slawomir opuscilby na pewno do 30-40tys, godna cena za odgrzewanego od 3 lat kotleta.

 • Gość: Ana

  Oceniono 3 razy 3

  Nie no ... ja rozumiem Maryla , gwiazda polskiej sceny muzycznej , od lat na , z przebojami na koncie . Wszyscy znają jej piosenki . Ale dajmy już spokój tym corocznym występom . Najgorszy element programu , zaraz po Modern Talking ...następny gość przyjeżdża co roku , żeby pocisnąć z playbacku .

 • Gość: Żenada

  Oceniono 9 razy 3

  5. liga w natarciu na suwerena. Są wzajemnie siebie warci. I jeszcze Kurski powinien przebrać się za białego niedźwiedzia, byłby komplet.

 • Gość: kaja

  Oceniono 3 razy 3

  Slabo

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  Może Marylka w tej "wystrzałowej" kreacji wystrzeli wreszcie na ... księżyc??? Albo lepiej do galaktyki oddalonej o miliony lat świetlnych?

 • antykancelista73

  Oceniono 3 razy 1

  słowem spęd goooowna w dużej mierze kaczego....!!!

 • a.k.traper

  0

  A ten Sylwester to co za święto?

 • a.k.traper

  0

  A ja tradycyjnie oddam się lekturze a żona będzie robiła na drutach z kotem na kolanach i jak to kobitk będzie przelatywać wymienione stacje by zasokoić swoją ciekawość chociazby kreacjami, one tak mają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX