TVP ujawniło, kto wystąpi podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Możemy spodziewać się klasyki i sporej dawki disco polo

Telewizja Polska zorganizuje ponownie Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Na zakopiańskiej scenie nie zabraknie Viki Gabor i Maryli Rodowicz. Kogo jeszcze możemy się spodziewać?

TVP jak co roku zorganizuje sylwestra, który będzie transmitowany na antenie TVP2. Po raz drugi odbędzie się w Zakopanem na Równi Krupowej, a nie, jak początkowo planowano, pod Wielką Krokwią. Warto wspomnieć, że TVN zagości na pl. Bankowym w Warszawie, zaś Polsat na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Kogo będziemy mogli usłyszeć u podnóży Tatr?

TVP i Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester Telewizji Polskiej otrzymał nową nazwę. Teraz to Sylwester Marzeń z Dwójką. Podczas imprezy nie zabraknie gwiazd, które znamy od lat, młodych talentów i disco polo. 

Na Równi Krupowej wystąpią młode-zdolne, czyli laureatki Eurowizji Junior - Viki Gabor i Roksana Węgiel. Tegoroczna laureatka zaprezentuje w Zakopanem swój utwór "Superhero". Zobaczymy i usłyszymy wielu wykonawców muzyki disco polo: Weekend, Boys, Milano, Playboys, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijał, Jorrgus, Piękni i Młodzi i Bayer Full. 

W czasie Sylwestra Marzeń z Dwójką nie zabraknie Maryli Rodowicz, która zapowiedziała wystrzałową kreację. 

Z zagranicznych gwiazd zobaczymy włoskiego piosenkarza Pupo, a prosto z Niemiec przybędzie Thomas Anders z zespołem Modern Talking Band. Będziemy gościć także francuski zespól Chico&The Gypsies. 

31 grudnia wystąpią także: Golec uOrkiestra, Gromee, Margaret, Kombi i Stefano Terrazzino. Wydarzenie poprowadzą: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i Rafał Brzozowski. 

Będziecie oglądać TVP2?

DK

Stylizacje gwiazd na ramówce TVP. Stylizacje młodych influencerów [Trend Challenge]

Zobacz wideo