Tomasz Kammel nie poprowadzi sylwestra w TVP. Wiadomo, kto go zastąpi. To gwiazda Eurowizji Junior 2019!

Sylwester TVP i Tomasz Kammel - to były od lat dwa nierozłączne hasła. Do teraz. Sylwester TVP 2019/2020 będzie prowadzony przez zupełnie nową osobę. Tomasza Kammela ma zastąpić nowa gwiazda Telewizji Polskiej, odkrycie tego roku - Aleksander Sikora.

Tomasz Kammel jest jednym z bardziej doświadczonych prezenterów w Telewizji Polskiej. W historii telewizji prowadził niezliczone programy, m.in. "Randkę w ciemno" czy "Dzieciaki górą". Ostatnio pracował przy programie "Dance Dance Dance" i "The Voice Kids". Imprezy sylwestrowe TVP z jego udziałem odbywały się od lat. Ostatnio jednak stacja stawia na młodsze pokolenie. Tomasz Kammel najpierw stracił stanowisko przy "Dance, dance, dance", teraz okazuje się, że pożegna się również z sylwestrem.

Sylwester TVP bez Tomasza Kammela

Najwyraźniej doświadczenie prezentera nie ma znaczenia przy wyborach prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego, który zastępuje coraz więcej osób młodymi pracownikami.

Tomasz Kammel przestał prowadzić "Dance Dance Dance". Zastąpi go młody, niedoświadczony jeszcze w podobnej roli aktor Adam Zdrójkowski. Jak podaje portal Pudelek, taka sama sytuacja dotyczy prowadzenia "Sylwestra z Dwójką". Został też wytypowany jego następca.

Kto zastąpi Tomasza Kammela?

Zastąpić go ma Aleksander Sikora, który niedawno poprowadził Eurowizję Junior 2019 z Idą Nowakowską. Nowy prezenter "Pytania na śniadanie" staje się ulubieńcem widzów i zaczyna dostawać coraz więcej propozycji. Prócz programu śniadaniowego jest współprowadzącym "Wkręconych w randkę", prowadził też razem z innymi gwiazdami TVP "Roztańczony PGE Narodowy 2019" i "Wakacyjną Trasę Dwójki".

 

Co myślicie o tej zmianie? Podzielcie się z nami swoim zdaniem w komentarzach.

BO

Poniżej możecie zobaczyć najgłośniejsze konflikty gwiazd. 

Zobacz wideo