Tomasz Kammel nie poprowadzi sylwestra w TVP. Wiadomo, kto go zastąpi. To gwiazda Eurowizji Junior 2019!

Sylwester TVP i Tomasz Kammel - to były od lat dwa nierozłączne hasła. Do teraz. Sylwester TVP 2019/2020 będzie prowadzony przez zupełnie nową osobę. Tomasza Kammela ma zastąpić nowa gwiazda Telewizji Polskiej, odkrycie tego roku - Aleksander Sikora.

Tomasz Kammel jest jednym z bardziej doświadczonych prezenterów w Telewizji Polskiej. W historii telewizji prowadził niezliczone programy, m.in. "Randkę w ciemno" czy "Dzieciaki górą". Ostatnio pracował przy programie "Dance Dance Dance" i "The Voice Kids". Imprezy sylwestrowe TVP z jego udziałem odbywały się od lat. Ostatnio jednak stacja stawia na młodsze pokolenie. Tomasz Kammel najpierw stracił stanowisko przy "Dance, dance, dance", teraz okazuje się, że pożegna się również z sylwestrem.

Sylwester TVP bez Tomasza Kammela

Najwyraźniej doświadczenie prezentera nie ma znaczenia przy wyborach prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego, który zastępuje coraz więcej osób młodymi pracownikami.

Tomasz Kammel przestał prowadzić "Dance Dance Dance". Zastąpi go młody, niedoświadczony jeszcze w podobnej roli aktor Adam Zdrójkowski. Jak podaje portal Pudelek, taka sama sytuacja dotyczy prowadzenia "Sylwestra z Dwójką". Został też wytypowany jego następca.

Kto zastąpi Tomasza Kammela?

Zastąpić go ma Aleksander Sikora, który niedawno poprowadził Eurowizję Junior 2019 z Idą Nowakowską. Nowy prezenter "Pytania na śniadanie" staje się ulubieńcem widzów i zaczyna dostawać coraz więcej propozycji. Prócz programu śniadaniowego jest współprowadzącym "Wkręconych w randkę", prowadził też razem z innymi gwiazdami TVP "Roztańczony PGE Narodowy 2019" i "Wakacyjną Trasę Dwójki".

Co myślicie o tej zmianie? Podzielcie się z nami swoim zdaniem w komentarzach.

BO

Poniżej możecie zobaczyć najgłośniejsze konflikty gwiazd. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (67)
Tomasz Kammel nie poprowadzi sylwestra w TVP. Wiadomo, kto go zastąpi. To gwiazda Eurowizji Junior 2019!
Zaloguj się
 • barakuda62

  Oceniono 14 razy 12

  To gwiazda Eurowizji Junior 2019! /.../Zastąpić go ma Aleksander Sikora, który niedawno poprowadził Eurowizję Junior 2019
  ..............................
  To w którym momencie on został tą GWIAZDĄ bo nie zauważyłem?
  czyżby coś mi umknęło?

 • christomoltisanti

  Oceniono 18 razy 10

  Liczyłem , że Marian Banaś - jako Organ Niezależny - poprowadzi tego Sylwestra !

 • haha-to-ja

  Oceniono 6 razy 6

  No prosze uciekł z plotka i jaka kariera , a te dalej gniją i czekają az je skrypty zastąpią

 • domowy daeodon

  Oceniono 9 razy 5

  Ja uważam, że prezes TVP powinien zdecydować się na Suskiego albo Terleckiego

 • haha-to-ja

  Oceniono 7 razy 5

  no prosze jeszce niedawno bottom of the barrel prezenter w plotku a teraz sylwester marzeń:>

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 4

  sikora zdajkowski kto to jest co to za gwiazdy czym zasłynęli, dołączyć jeszcze do nich wieniawę z piszczącym głosem i dobrego logopedę tłumacza to sylwester wypali. Ja proponuję niech gwiazdy śpiewające same się zapowiadają lepiej to zabrzmi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX