[TYLKO U NAS] Wiemy, czy Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostali zwolnieni z "Pytania na śniadanie". Mamy oficjalne oświadczenie

Dużo mówi się o kolejnych zwolnieniach w "Pytaniu na śniadanie". Czy Tomasz Kammel i Marzena Rogalska podzielą los Moniki Zamachowskiej? Mamy oficjalne oświadczenie stacji.

Od jakiegoś czasu zarząd TVP powoli wymienia kadrę prowadzących "Pytania na śniadanie" na młodszą, tłumacząc to chęcią zdobycia nowej widowni. Dokładnie przekonali się już o tym: Monika Zamachowska, Joanna Racewicz i Michał Olszański. Ostatnio portale Super Express i Pudelek informowały, że w kuluarach Telewizji Publicznej mówi się o zwolnieniu Tomasza Kammela. Czy dni duetu Rogalska&Kammel są policzone?

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odchodzą z TVP?

Medialne doniesienia skomentował rzecznik prasowy stacji. W rozmowie z Plotkiem rozwiał wszelkie wątpliwości i zapewnił, że Marzena Rogalska i Tomasz Kammel nadal będą prowadzącymi "Pytanie na śniadanie".

W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z "Pytania na śniadanie" informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce "Pytanie na śniadanie"- czytamy w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji.

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Kammel i Marzena Rogalska mogą spać spokojnie, jednak patrząc na praktyki w Telewizji Publicznej, nigdy nic nie wiadomo. Lubicie ich, jako prowadzących "Pytanie na śniadanie"?

Marzena Rogalska świetnie prezentuje się na wizji. Sprawdź, jak dba o swoją sylwetkę?

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.