Tomasz Kammel jest szczęśliwie zakochany. Na Instagramie dodał zabawne zdjęcie ukochanej

Tomasz Kammel potwierdził doniesienia o tym, że znowu jest zajęty. Na Instagramie dodał zdjęcie kobiety, którą określił jako "swoją dziewczynę".

Odkąd Tomasz Kammel rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, Katarzyną Niezgodą, przestał mówić głośno o swoim życiu uczuciowym. Choć paparazzi przyłapywali go wielokrotnie z nowymi kobietami, to dziennikarz milczał. Teraz jednak postanowił podzielić się z fanami swoim szczęściem i potwierdził, że jest w związku.

Tomasz Kammel zakochany

Pierwsze doniesienia, że się spotykają, pojawiły się już w 2018 roku. Wiele razy zostali sfotografowani, gdy spacerowali razem za rękę i nie szczędzili sobie czułości. Teraz wreszcie dziennikarz doszedł do wniosku, że nie chce już dłużej jej ukrywać. Na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie. Jednak dalej wizerunek pozostaje anonimowy, a prezenter zrobił jej ujęcie bokiem. Towarzyszył jej pies, który przyjął zabawną pozę.

Moja dziewczyna oczekuje, że nasz nowy pies będzie... masażystą. Ciekawe dlaczego?! #dog #love #massage - napisał.
 

Jak na razie nie doszło do mediów, kim jest jego wybranka. Wiadomo jedynie, że ma córkę w wieku szkolnym, która często spędza czas w towarzystwie mamy i jej partnera. Na zdjęciach, jakie kiedyś trafiły do sieci, widać było, że mają ze sobą świetny kontakt, a dziennikarz poświęcał jej wiele uwagi.

Myślicie, że Tomasz Kammel znalazł wreszcie prawdziwą miłość?

Pamiętacie te pary z polskiego show-biznesu? Niektóre mogą was nieźle zaskoczyć:

Zobacz wideo

AW