Natalia Oreiro wystąpi na Sylwestrze w Zakopanem! Jak dziś wygląda gwiazda "Zbuntowanego Anioła"? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia

Natalia Oreiro uświetni tegoroczną sylwestrową zabawę z TVP. To ogromna gratka dla fanów serialu "Zbuntowany Anioł".

Za kilka dni Sylwester, a to oznacza, że stacje telewizyjne znów stoczą coroczny bój o widza. W końcu TVP, Polsat i TVN organizują imprezy, podczas których występują największe polskie i pomniejsze zagraniczne gwiazdy.

Natalia Oreiro wystąpi na Sylwestrze z TVP

Do zabawy w Zakopanem została już poniekąd przylepiona etykietka z napisem "przaśnie". To między innymi zasługa rezydentury Zenka Martyniuka. Okazuje się jednak, że w tym roku na Podhalu zapachnie również zachodem. "Sylwestra Marzeń" uświetni bowiem nieco zapomniana, ale wciąż rozgrzewająca fanów, Natalia Oreiro. Urugwajska gwiazda zasłynęła w Polsce za sprawą głównej roli w kultowej telenoweli "Zbuntowany Anioł". Tytułowa piosenka wykonywana przez Oreiro z miejsca stała się hitem.

Sylwestrowy występ Urugwajki nie będzie jej pierwszą wizytą nad Wisłą. Wokalistka już trzykrotnie występowała w Polsce (2000, 2002 i 2013). Mimo że widzowie do dziś kojarzą Natalię Oreiro ze "Zbuntowanym Aniołem", to jej filmografia jest znacznie bogatsza. Gwiazda ma na koncie blisko pięćdziesiąt ról serialowych i filmowych. W przyszłym roku będzie można oglądać ją w dwóch kolejnych produkcjach: "La noche mágica" oraz "Reinas salvajes".

Jak na gwiazdę XXI wieku przystało, Oreiro jest aktywna na Instagramie. Patrzymy na jej ostatnie zdjęcia i aż nie możemy uwierzyć, że od premiery "Zbuntowanego Anioła" minęły ponad dwie dekady. Urugwajka nieustannie zachwyca swoją urodą!

 

Śledziliście losy Milagros?

Sylwestra można świętować na wiele sposobów. Zobaczcie, jaką alternatywę proponuje Kinga Rusin:

Zobacz wideo