Gwiazda "Idola" jest w ciąży! Wokalistka pochwaliła się sporym brzuszkiem na Instagramie

Hania Stach już niebawem zostanie mamą. Wokalistka ogłosiła ciążę w mediach społecznościowych.

Na początku lat dwutysięcznych Hani Stach wróżono wielką karierę. Gdy wzięła udział w drugiej edycji "Idola" miała już za sobą wygraną w "Szansie na sukces" oraz występy w chórkach u Natalii Kukulskiej. W programie zajęła szóste miejsce. Oficjalna wersja głosi, że zrezygnowała z udziału w show ze względu na problemy zdrowotne. W międzyczasie spekulowano jednak, jakoby powodem jej decyzji był kuszący kontrakt płytowy z wytwórnią płytową. Co dziś słychać u Hani Stach?

Hania Stach spodziewa się dziecka

Hania Stach ma na koncie dwa albumy studyjne oraz przygodę z dubbingowaniem filmów z serii High School Musical. Słuch o niej zniknął jednak już parę ładnych lat temu. Ostatnio o wokalistce znów zrobiło się głośno za sprawą jej błogosławionego stanu. Stach subtelnie poinformowała o ciąży na Instagramie.

Uczestniczka wrzuciła do sieci zdjęcie wykonane na parkingu w Malezji. Trudno jednak nie zauważyć wielkiego brzuszka, który jest na pierwszym planie. Wiele wskazuje na to, że gwiazda urodzi tuż po nowym roku.

 

W komentarzach z miejsca zaroiło się od gratulacji i świątecznych życzeń. My również się do nich dołączamy. Płeć dziecka nie jest znana.

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Zobacz wideo