Kamil Sipowicz znów zakochany! Wiemy, jak ma na imię jego młodsza partnerka, która... "była fanką Kory"

Kamil Sipowicz nie chce już dłużej płakać po stracie żony i dał szansę nowemu uczuciu. Jak donosi "SE", serce męża zmarłej w zeszłym roku Kory znów jest zajęte.

Kamil Sipowiecz bardzo przeżył stratę żony. Najpierw przez kilka lat musiał patrzeć, jaką ciężką walkę Kora toczy z rakiem, a potem był świadkiem, jak z nim przegrywa. Jej śmierć wstrząsnęła całą Polską, a wdowiec robił wszystko, by ukochana została godnie zapamiętana. Teraz nie chce już płakać po jej stracie i dał sobie szansę na ponowne zakochanie się. "SE" donosi, że udało się. 

Kamil Sipowicz znów zakochany? 

Jak podaje "Super Express", serce Sipowicza znów jest zajęte. Ponoć spotyka się ze sporo młodszą kobietą o imieniu Sylwia, która uwielbiała jego żonę. 

Sylwia jest po trzydziestce i była fanką Kory. Z Kamilem znali się jeszcze za jej życia. Ostatnio jednak zbliżyli się do siebie – mówi w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia Kamila.

Fakt ten jednak nie powinien zaskakiwać. Sipowicz już jakiś czas temu dał do zrozumienia, że chciałby się zakochać, bo miłość po prostu daje szczęście, a każdy człowiek do niego przecież dąży.

Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra – powiedział niegdyś Monice Jaruzelskiej.

Trzymamy więc kciuki za jego nowy związek i mamy nadzieję, że krytycznych opinii będzie jak najmniej. 

CW

Kora udzieliła kiedyś szczerego wywiadu Plotkowi. Posłuchajcie, co powiedziała o chorobie i życiu w show-biznesie. 

Zobacz wideo