David Schwimmer z "Przyjaciół" chyba się zakochał! Był widziany w towarzystwie młodszej o 24 lata kobiety

Zagraniczne media donoszą, że serce Davida Schwimmera znów jest zajęte. Ponoć widziany był na randce w towarzystwie 29-letniej kobiety.

Davida Schwimmera nikomu przedstawiać nie trzeba. Widzowie pokochali go za rolę Rosa w serialu "Przyjaciele" i chętnie śledzą jego zawodową działalność. W ostatnich latach zdecydowanie więcej działo się jednak w jego życiu prywatnym. Dwa lata temu rozstał się z żoną i od tamtej pory prowadził życie szczęśliwego singla. Nadszedł jednak czas na zmiany, bo serce gwiazdora jest ponoć zajęte. 

David Schwimmer w związku z młodszą o 24 lata kobietą? 

Amerykańskie serwisy donoszą, że David był ostatnio widziany w towarzystwie pięknej 29-latki. Magazyn "US Weekly" ustalił, że wybranką serca aktora jest Katie Markovitz. Byli ponoć widziani w miejscach publicznych nie raz. 

Na ten moment aktor nie skomentował sprawy. I jeśli faktycznie nie będzie chciał upubliczniać tej relacji, będzie musiał bardziej uważać, gdzie i kiedy wychodzi z Katie. Pamiętając jednak, z jaką chęcią pozował na ściankach z byłą żoną, mniemamy, że prędzej, czy później zabierze nową partnerkę na branżową imprezę. Niemniej jednak życzymy parze dużo szczęścia!

CW

Jennifer Aniston niedawno założyła profil na Instagramie. Zobaczcie, jak zareagowała, kiedy dowiedziała się, że pobiła rekord lajków!

Zobacz wideo